Jak przyspieszyć Pes4?

jak mam przyspieszyć ?

co zainstalowac?

co zmienic?

szeby szybciej chodził:(Prosze o pomoc…:frowning: :frowning: :frowning:

może kompa nowego ?? albo ustaw na minimum wszystkie opcje grafiki

Wyłącz wszystki antywiry, firewalle, winampy i ogólnie wszystko co pożera procka a nie jest niezbędne żeby trochę go odciążyć. Ale jak masz za słabą grafę czy za mało ramu to takie zabiegi nic nie pomogą

Mam procka pantium 3E 886Mhz 384 ram i GEforca 2 64mb\64 bit ale mój błąd polega na tym ze gram w pes4 i chodzi normalnie gdzieś na środku boiska a jak jest więcej ludzi zamieszanie pod barmką to zmula…:(A jak gram trening to nic sie nie zacina ani troche gra choidzi normalnie i płynie…:)Czemu tak jest ,jak moge to naprawić żeby gra chodziła plyniej…?prosze o odpowiedz…:)Za wszytko wielkie Dzięki:)

Sam sobie odpowiedziałeś. Po prostu twój komp nie wyrabia przy większej ilości obiektów na ekranie. Pora na nowy sprzęt. Ewentualnie ratuj się mniejszą rozdzielczością i detalami.

a jak moge zmniejszyć te obiekty na ekranie?

Poszukaj w opcjach, jest tam video lub display i właśnie tam się zmienia rozdzielczość i poziom detali.

zmniejszyłem…detale i mozę jakiś proram poprawka?

Niema czegos takiego jak program lub poprawka na stary sprzet…trzeba sie juz z tym pogodzic :roll:

Poszukaj ewentualnie patcha 1.1 (chyba), lecz nie jestem pewien, że poprawi on szybkość w grze offline. Naprawiał on online, ale spróbować zawsze można. Jeśli już grasz w PESa to rozgrywaj mecze na jakichś stadionach z małą ilością szczegółów (stanowczo nie używaj Stadio del Alpi).

sproboj sciagnac LOD-MIXER i tam na Very Low daj wszystko …

Sciągnołem tego LOD-MIXER ale nie da sie go włączyć…:(NIe wiem czemu…:frowning: A to foto----> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/031 … 9fec8.html tak wyglada lod-mixer po włączeniu…:(MAcie jakieś pomysły albo jakiś inny program podobny do tego…?

Z tego co pamiętam to nie było LOD Mixera do PESa 4. Użyłeś LODa dla PES 5 albo 6. Wyłączałeś programy w tle??

to źle pamiętasz , był obssesion patch do pesa 4 i tam był lod mixer :] a na pamięc polecam bilobil albo lecytyne

kamilek426 a przekopiowałeś to do folderu z grą ?? czy z pulpitu odpalałeś :x

tak,przekopiowałem do folderu dat i tam chciałęm odpalić i nic nie da sie…:(Co mam zrobić?

tam na tej górze jak masz EXE to naciśnij tą strzałke co jest i tam powinno być pes4.exe

no własnie nie ma jak właczam lodmixera jest przez ustawienia tak mrygnie ale zaraz już nie ma i niemoge ustawic…:(A mozę są jakieś inne programy do skonfigurowania grafiki…:(zeby mi szybciej chodził…:frowning: