Jak przyśpieszyć pracę kompa.?

Witam

Czy da się jakoś przyśpieszyć pracę kompa żeby się np. szybciej włączał.?? Bo jak narazie to trochę długo zajmuje…

Jaki system?

Mam Windowsa XP Media Center Edition 2005 ze skórką Windowsa Visty.

viewtopic.php?t=68892

Żeby zyskać kilka (czasem nawet 10 sekund przy uruchamianiu) przenieś folder Moje dokumenty na inną partycje niz systemowa domyślnie “C” , więc utwórz na dysku lokalnym np. “D” folder Moje Dokumenty (możesz go utworzyć w innym folderze o dowolnej nazwie jeśli chcesz przenieść Moje dokumenty z kont różnych użytkowników np. D/folder1/Moje dokumenty , i dla drugiego konta D/folder2/Moje dokumenty. Następnie po utworzeniu folderu - folderów kliknij lewym przyciskiem myszy w “Moje dokumenty” z menu wybierz “Właściwości” a następnie “Przenieś” i wskaż nową lokalizację kliknij “OK” a potem “Zastosuj” zacznie sie przenoszenie zwykle krótko ale zależy co ma sie w folderze - może potrwać i dłużej następnie “OK” i masz folder w nowej lokalizacji - zyskujesz też ich większe bezpieczeńswo w razie awarii systemu a druga sprawa - czyli w temacie - komputer uruchamia Ci się kilka sekund szybciej powinno być to odczuwalne.