Jak przytyć -wszystko dozwolone ;)

hehe popijać xD

bys sie chciało ;p

ale trza chyba sie wziąć za jakieś cwiczenia xD

wtedy to bedzie jakiś efekt ;p

Żebyś się nie zdziwił… :slight_smile:

Chociaż głupot nie pisz jak się nie znasz, bo rośnie się do 21. roku życia :evil:

a czemu ? xD

a co nie bedzie żadnej różnicy ? :lol:

Przecież pytałem co Ty zamierzasz z tym robić…z czego mam niby wywnioskować czy będą efekty jak nic o Tobie nie wiem.

Jeśli jesteś jakimś zwykłym nastolatkiem wcześniej nic nie ćwiczącym, nie znającym podstawowych zasad odżywania i nie umiejącym regularnie i odpowiednio ćwiczyć to możesz sobie darować bo tylko kase zmarnujesz.

A po Twoim sposobie wypowiadania się i zachowaniu jestem pewnien na 75% że nie masz o tym żadnego pojęcia

mhm ;p

no zbytnio dużego nie mam ;p fakt xD

to ze jak jak skonsumuje wagon kreatyny + dieta białkowa + ćwiczenia to nic nie da ?

zawsze chyba troche przykoksuje nie ? xD

rozwalają mnie małolaty co pierwszy raz w życiu podnoszą hantel z ziemi i jadą na kreatynie czy innych odżywkach.

Mężczyźni przestają rosnąć w wieku 18 lat a nie 21 i kobiety mają chyba tak samo,jak się nie znasz to nie gadaj,bo to akurat jeszcze pamiętam z czasów szkoły z lekcji biologii

Padniesz na zawał w wieku 20lat i tak to się skończy…

W najlepszym wypadku zwiększy tolerancje organizmu na kreatyne i nie będzie przynosić efektów siłowo masowych rozwalając przy tym nerki od nadmiernej pracy przy wydalaniu kreatyniny

ehh nie ma sprecyzowanego wieku w którym się dokładnie przestaje rosnąć…zazwyczaj jest to 18lat bądź górna granica 21lat w przypadku osób które późno zaczeły dojrzewać…

Padniesz na zawał w wieku 20lat i tak to się skończy…

W najlepszym wypadku zwiększy tolerancje organizmu na kreatyne i nie będzie przynosić efektów siłowo masowych rozwalając przy tym nerki od nadmiernej pracy przy wydalaniu kreatyniny

oj tam chyba troche jest to przesadzone :stuck_out_tongue:

wszyscy biorą i nic xD

Jak chcesz jakieś efekty to trzymaj się diety i zapisz się na siłke. 3x w tygodniu będzie odpowiednio.

Niech ci trener ułoży plan, pochodź 2 miesiące, niech ci się mięśnie przystosują do wysiłku i wtedy coś ewentualnie kup.

  • No to już mnie rozwaliło, tam to są najgorsze gówna :-x . Jak już masz zamiar się tym truć, to idź do lekarza niech Ci przepisze jakieś normalne odżywki. Ludzie… Robicie z siebie zwierzęta, które są tuczone różnymi chemicznymi odżywkami, żeby potem było z nich dużo mięsa. :expressionless:
  • Nie umiesz czytać? Napisałem, że ten wzrost w górę kończy się w wieku 16lat, a nie wzrost innych rzeczy :shock: . W wieku 16lat zaczyna się przybierać na wadzę, niestety, ale taka jest prawda :frowning: koniec ze szczupłością i bęben się rozwijać zacznie :frowning: .
  • Ech… Z takimi planami, to niedługo będziesz płakał co zrobiłeś ze swoim ciałem :-x . Jak szybko urosłeś w krótkim czasie to też nie możesz chodzić na siłownie, bo więzadła pozrywasz…
  • Myślisz jak większość bardzo mądrej młodzieży, jak nic? Do pewnego czasu, potem Ci “wszyscy” będą płakać, do 30lat nic nie poczują, no może trochę, a potem…

kulturyści… :hahaha:

Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Bez diety możesz żreć tonę odżywek a i tak nie przytyjesz. Jedz 6-7 posiłków dziennie. Poszukaj po necie pełno jest różnego rodzaju diet.

A kreatyne jeżeli już to conajmniej po pół roku chodzenia na siłke.

Bzdura, w wieku 16 lat miałem niecałe 150 cm wzrostu i ważyłem koło 40 kg. Dopiero w wieku 19 lat osiągnąłem swój obecny wzrost czyli 180. Więc nie opowiadaj bajek że w wieku 16 lat przestaje się rosnąć i zaczyna tyć :stuck_out_tongue:

Szkoda Waszego gadania, już na pierwszej stronie zauważyłem że tłumaczenie im czegos nie ma sensu, ewidętnie nie wszedł w linki które podałem, tylko pyta ciagle “będą efekty?”, “będą?”, “czemu nie będzie?”, “u wszystkich są to czemu nie bedzie efektów?” i takie gadanie…

Jak by weszli poczytali troche to co podałem to by wiedzieli, albo przynajmniej zadawali jakieś bardziej sensowne pytania.

Takim ludzią trzeba podkreślić jeszcze że chodzi o ćwiczenie bo jeszcze przez przypadek wpadną na pomysł żeby chodzić jako widownia, bądź pojezdzić na rowerku czy poćwiczyć sam biceps i klatke 5 razy w tygodniu ważąc 50kg przy 180cm wzrostu :lol:

Żadna bzdura :shock: . Po prostu czasami zdarzają się takie przypadki, które mają opóźniony wzrost i tyle, większość przestaje w tym wieku iść w górę.