Jak przywrócić komputer z kopii zapasowej w Viście?

Witam!

Otóż zrobiłem sobie kopię całego dysku C. Ale nie mam pojęcia jak ją odtworzyć… Chodzi tu o narzędzie w Viście - tryb COMPLETE PC BACKUP. Próbowałem tak, jak piszą w pomocy (F8 przy bootowaniu) ale nic to nie dało - nie ma opcji pozwalającej na przywrócenie kompa… Bardzo przydałaby mi się ta funkcja… Dodam, że nie mam płyty z Vistą - mam lapa i instalki robię z płyty Recovery. Producent nie daje żadnych narzędzi do kopii… Pozostaje mi narzędzie Visty - nie chce innego.

Za pomoc z góry dziękuję.

może nieco nie na temat ale sądze że wskazówka ci pomoże … więc pierwsze co powinieneś zrobić po zakupie lapka to zadzwonić do polskiego przedstawicielstwa firmy z której masz laptopa by wydali ci płytę z systemem operacyjnym …

bo recovery zwłaszcza gdy jest z masą preinstalowanego softu jest mało przydatna :stuck_out_tongue:

Na HDD mam obraz Visty ze sterami (+ adobe reader i norton) więc to nie przeszkadza - łatwo usuwam.

I mam jeszcze dwie płyty - recovery DVD (sam system, bez niczego) i cd ze sterami (+ adobe i norton)… więc nie jest źle… płyta z Vistą od MS jest zbędna…

Bardzo prosto - z płyty instalacyjnej Visty. Ludzie nauczcie się w końcu korzystać z “Pomoc i obsługa techniczna” w menu start - tam wszystko jest :stuck_out_tongue:

sCooBy^ a Ty naucz się czytać :stuck_out_tongue: