Jak przywrócić orginalne skojarzenie plików msstyle


(Sonic4000) #1

Program a dokładnie konverter plików msstyle z windows xp do visty namieszał mi w skojarzeniach plików MSSTYLE i teraz one otwierają się zamiast tak jak wcześniej czyli powinno pojawić się to okno z opcja wyboru visual style pojawia się błąd ze plik jest niezgodny z konwerterem. Chciałbym przywrócić domyślne skojarzenie tego pliku tylko nie wiem jak tego dokonać. Jakieś pomysły ?


(aero) #2

SoNiC ,

a w ustawieniach konwertera plików nie ma możliwości ustawienia skojarzenia plików msstyle ?

Inaczej, klikasz prawoklikiem myszki wybierasz otwórz za pomocą, pojawi Ci się okno , w którym masz zalecane proramy, co masz tam wyszczególnione ?

I inne programy, podaj co tam masz ?

W zalecanych winno być "wspólna biblioteka DLL systemu windows"


(skrzek) #3

w oknie katalogu narzędzia>opcje folderów>typy plików znajdź msstyle i spróbuj ustawić program zalecany... teraz jak sprawdzam to się nazywa u mnie: Wpólna Biblioteka DLL powłoki systemu windows


(Sonic4000) #4

To jest VIsta tu nie ma takich samych opcji skojarzeń plików jak w XP, niestety. . . zamiast tego jest cos takiego: http://iv.pl/images/lwx905tpceus4vml0z8.jpg i jak widzisz nie da sie tam nic recznie edytowac poza wybraniem opcji zmiany programu i wtedy wyskakuje takie okno jak nizej. . .

W zalecanych programach jest:

  1. http://iv.pl/images/ivd4yjw0bdji252lv44.jpg

  2. http://iv.pl/images/nyn87k5655h7p4wkqys8.jpg

  3. http://iv.pl/images/tekuuuxgcgvsrhkpwgo.jpg