Jak przywrócić rejestr w W7?

mam kopie rejestru sprzed miesiaca jednak nie ja ja robilem i nie wiem jakim programem… a po podlaczeniu kompa do tv i zainstalowaniu modemu tp tak mi sie cos sknocilo ze system mi wywala ze mam nieoryginalna kopie systemu i wola o aktywacje. kiedy wpisuje oryginalny klucz prosi o instalacje sterownikow do urzadzen… nie za bardzo wiem o co kaman i sadze ze przywrocenie rejestru mogloby pomoc… niestety nie posiadam kopii zapasowej, wie kto jak sie posluzyc ta kopia rejestru ktora posiadam?

klikasz na kopie rejestru i powinien sie zapytac, czy dodac pliki rejestru. Jakie masz rozszerzenie kopii?

no dokladnie pyta czy dodac to do rejestru i cos tam jeszcze mowi ze moze to spowodowac zmiane skladnikow etc. jest to plik *.reg

No to niech doda do rejestru i będzie okey. Będziesz miał przywrócony rejestr. A co chcesz do tego rejestru przywrócić, jeśli można spytać :stuck_out_tongue:

moze zle sie wyrazilem w 1 poscie- chce z niego wywalic wszystko co przez ostatni miesiac sie w nim zmienilo. chce po prostu przywrocic jego stan sprzed miesiaca…

Nie masz kopii zapasowej nic nie zdziałasz :slight_smile: A ten system to chociaż jest naprawdę oryginalny ?

ehs, nie wiem po co mialbym klamac?! ale moze jestem swiezak:D jest oryginalny sciagniety z msdnaa wiec dopoki studiuje moge sobie miec oryginalnego :stuck_out_tongue: niestety juz sie pogodzilem z formatem, jeszcze sprobuje jakies sterowniki sciagnac do tego tv co go podlaczylem i potem wpisac ponownie klucz ale nie spodziewam sie kokosow:D wesolych wszystkim

Nie napisałem, nic że jest oryginalnym, tylko że mówi, że jest piracki. Format to nie ostateczność, może coś da naprawa z płyty instalacyjnej Windowsa ? :stuck_out_tongue:

nie bede sie bawil w naprawianie bo to nigdy nic dobrego nie wnosi :smiley: musze sie nauczyc robic kopie zapasowa po zainstalowaniu systemu i podstawowych prgoramow… :stuck_out_tongue:

Naprawianie czasem coś wnosi dobrego, to nie przywracanie systemu, które jest o wiele bardziej kłopotliwe, i trochę się po nim sprząta, ale czasem jest konieczne. :slight_smile:

po podlaczeniu kompa do monitora i aktywacji systemu wszystko wrocilo do normy, jesli chodzi o przywracanie systemu pod W7 z tego co sie orientuje jest dosc szybkie, nietrudne i bardzo przydatne… dlatego robie kopie :smiley: