Jak przywrócić stan wstrzymania?

Witam!

Mam Windowsa XP uaktualnionego, w ogóle wszystkie programy na bieżąco uaktualniam. Sterowniki - najnowsze itp itd.

Pracuje na laptopie, którego mam od 8 miesięcy HP nx6110.

Mój problem.

Od jakiś 3-4 miesięcy stan wstrzymania nie jest aktywny, tzn przycisk jest wygaszony i nie da się go nacisnąć. W opcjach zasilania w ogóle nie widnieje możliwość przejścia w stan wstrzymania, ogólnie tak jakby nie istniał. Z tym, że przedtem całkowicie normalnie działał…

Kompletnie nie mam pomysłu jak go przywrócić. Wydaje mi się, że trzeba coś kombinować z rejestrem albo gdzieś głęboko grzebać w systemie, bo przeszukałem cały system i nie znalazłem opcji przywrócenia stanu wstrzymania do działania.

Proszę o pomoc, ponieważ na laptopie bardzo przydaje się stan wstrzymania.

A jaki schemat zasilania masz włączony w opcjach zarządzania energią ??

W tej chwili profil własny :stuck_out_tongue:

Ale to nie jest przyczyną :stuck_out_tongue: już tu szukałem przyczyny… sprawdziłem wszystkie schematy zasilania.

We właściwościach opcji zasilania, w zakładce zaawansowane, przyciski zasilania w ogóle nie widnieje możliwość włączenia stanu wstrzymania.

Acha. Przypomniało mi się, że kombinowałem coś w programie msconfig. Tyle, że ostatnio włączyłem wszystkie usługi i nadal stanu wstrzymania nie ma… Jeśli tu może być przyczyna proszę napiszcie jaka, bo ja nie mam pojęcia.

pulpit–>ppm–>wlasciwosci–>wygaszacz–>zaawansowane–>hibernacja i po sprawie :wink:

to hibernacja a reaker chce stan wstrzymania

Witam ponownie!

Mam dalej ten sam problem ale uwaga!

MAM CAŁKOWICIE NA NOWO WGRANEGO WINDOWSA :):):slight_smile:

po sformatowaniu kompa :slight_smile:

Złączono Posta : 21.03.2006 (Wto) 1:14

chciałem dodać że nie mam takiej opcji :wink:

nie mam w ‘wygaszacz’ opcji ‘zaawansowane’ :slight_smile:

Znajdź Wstrzymujemy komputer Windows XP

na tej stronie

Juz problem został naprawiony :slight_smile:

Widocznie była to wina któregoś sterownika… :slight_smile:

Pozdrawiam

Robi mi się tak za każdym razem jak przegrywam Windowsa. Trzeba wgrać ponownie sterownik karty graficznej i wszystko jest OK :wink:

Archeolog - nie widzisz daty ostatniej wypowiedzi - temat dawno nie aktualny.

OTy - kosmos.

nie zawsze to musi byc sterownik od karty graficznej…

Moze to byc jakikolwiek ‘gryzacy sie’ z pewnymi wywolaniami ACPI.