Jak przywrócić standardowy ekran powitalny dla WinXP?


(Mrauuu) #1

Witam,

mam taki problem, nie wiem jak przywrócić standardowy ekran powitalny dla XP, przeglądałam tematy na forum, wszędzie pisze jak pozbyć się ekranu powitalnego, ale jak go przywrócić?

a taki galimatias powstał nieudanych "zabawach" z programem flyakite osx [jeśli ktoś nie wie, to zmienia on wygląd WinXP na Mac OS X], a po jego odinstalowaniu pozostał mi ekran powitalny właśnie z MAC OS X :confused: Powiedzmy, że prawie wszystko wygląda już normalnie, tylko nie ten ekran... Nie wiem co mam z tym zrobić. Istnieje jakiś skin aby to odzyskać? A przywracanie systemu zakończyło się fiaskiem, nic nie zostało odzyskane.

Proszę o pomoc :C


(adam749) #2

Ściągnij to.

Kasujesz plik logonui.exe z

C:\WINDOWS\system32\dllcache

Potem kopiujesz plik, który wcześniej podałem do C:\WINDOWS\system32.


(Mrauuu) #3

Hmm wszystko jest jasne i proste, ale problem tkwi w tym, że w moim systemie32 nie ma nic takiego jak dllcache.


(adam749) #4

Aha, to kopiujesz bez usuwania z tego folderu :wink: .


(Mrauuu) #5

Aha, no chyba że tak (;

zrobiłam tak jak mówiłeś, okno logowania i wylogowywania zmieniło się na standardowy WinXP, ale gdy przed logowaniem dalej pokazuje się typowy dla Mac OS X ekran ładowania się systemu [tak to się nazywa? hm...]. W każdym bądź razie nie wiem co dalej zrobić aby pozbyć się tego aż do samego końca.


(adam749) #6

To już jest cięższa sprawa, spróbuj tego.


(Mrauuu) #7

No dobra, usunęłam ten ekran bootowania, jest ciemność i tyle chociaż nie o to mi chodziło, ale lepszy rydz niż nic (; Przynajmniej nie widzę już tego Mac'a, ale jeśli ktoś powie jak zamiast ciemności mieć standardowe ustawienia ekranu bootowania to już będę w pełni szczęśliwa.

Dziękuję(: