Jak przywrócić standardowy ekran powitalny dla WinXP?

Witam,

mam taki problem, nie wiem jak przywrócić standardowy ekran powitalny dla XP, przeglądałam tematy na forum, wszędzie pisze jak pozbyć się ekranu powitalnego, ale jak go przywrócić?

a taki galimatias powstał nieudanych “zabawach” z programem flyakite osx [jeśli ktoś nie wie, to zmienia on wygląd WinXP na Mac OS X], a po jego odinstalowaniu pozostał mi ekran powitalny właśnie z MAC OS X :confused: Powiedzmy, że prawie wszystko wygląda już normalnie, tylko nie ten ekran… Nie wiem co mam z tym zrobić. Istnieje jakiś skin aby to odzyskać? A przywracanie systemu zakończyło się fiaskiem, nic nie zostało odzyskane.

Proszę o pomoc :C

Ściągnij to.

Kasujesz plik logonui.exe z

C:\WINDOWS\system32\dllcache

Potem kopiujesz plik, który wcześniej podałem do C:\WINDOWS\system32.

Hmm wszystko jest jasne i proste, ale problem tkwi w tym, że w moim systemie32 nie ma nic takiego jak dllcache.

Aha, to kopiujesz bez usuwania z tego folderu :wink: .

Aha, no chyba że tak (;

zrobiłam tak jak mówiłeś, okno logowania i wylogowywania zmieniło się na standardowy WinXP, ale gdy przed logowaniem dalej pokazuje się typowy dla Mac OS X ekran ładowania się systemu [tak to się nazywa? hm…]. W każdym bądź razie nie wiem co dalej zrobić aby pozbyć się tego aż do samego końca.

To już jest cięższa sprawa, spróbuj tego.

No dobra, usunęłam ten ekran bootowania, jest ciemność i tyle chociaż nie o to mi chodziło, ale lepszy rydz niż nic (; Przynajmniej nie widzę już tego Mac’a, ale jeśli ktoś powie jak zamiast ciemności mieć standardowe ustawienia ekranu bootowania to już będę w pełni szczęśliwa.

Dziękuję(: