Jak przywrócic standardowy wyglad okna komuter?

okienko Komputer (odpowiednik ikspekowskiego Mój Komputer) zmieniło mi nieco wygląd… Normalnie tam jest jakoś tak: dyski fizyczne i są pokazane dyski fizyczne, pozniej napędy z wymiennymi nośnikami itd. Wiecie o co mi chodzi, ten standardowy wygląd tego okna, z resztą w XP wygląda prawie tak samo…

No więc chciałbym powrócic do tego standardowego wyglądu… JAK?? bo za chiny nie moge tego znaleźć… dodam że chyba nic nie zmieniałem. Wirusy itp to raczej mało prawdopodobne, bo komp cały czas chroniony Nortonem IS i rzadko łączy sie z netem… Więc jak to zmienić??

Wrzuć na http://www.fotosik.pl screena, zobaczymy co jest nie tak :slight_smile:

prawym -> widok, kafelki następnie grupuj -> typ.

Nie wiem czy o to chodzi, ale pobaw się Widokiem i Rozmieszczeniem ikon pod prawym przyciskiem myszy w oknie Komputera. W rozmieszczeniu powinno być chyba: Pokaż w grupach i rozmieszczenie wg typów. Mówię to na przykładzie XP, nie wiem czy w Viscie jest tak samo.

aha faktycznie dzięki. po prostu mi rozgrupowało i tyle. Normalnie mi wstyd ze się w tak banalnej sprawie pytałem…