Jak rozdzielic dźwięk na 2 karty audio 1 - wszystko 2- skype

Witam

potrzebuje wskazówki jak rozdzielić sygnał audio na 2 karty audio co mam w kompie:

na (oczywiście dźwięk + mikrofon)

1 karcie wszystko oprócz skype.

2 karta tylko skype

czy jest do tego jakis program albo coś…

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

nie żaden program tylko w skypie w zakładce dzwięk chyba ustaw dzwięki na ta druga kartę

no właśnie o to chodzi że do wyboru jest tylko 1 karta w skype…

Złączono Posta : 20.11.2006 (Pon) 19:49

a tak w ogóle to widzi mi tylko 1 karte dźwiękową może trza doinstalowac albo coś… ale raczej nie bo sterowniki do tamtej są…

zobacz w menadzerze urządzeń ile masz kart dzwiekowych. skąd wiesz że są dwie? włącz gg jak możesz to bedzie szybciej

Złączono Posta : 20.11.2006 (Pon) 22:18

przepraszam że tak pózno ale musiałem pojechać do szpitala…

Złączono Posta : 20.11.2006 (Pon) 22:29

no cóż chyba za póżno powiem tak… miałem podobny problem co ty jedna karta a chciałem skypa mieć osobno niz inne dzwieki. zainstalowałem sobie drugą kartę dzwiekową kóra obsługuje wyłącznie skypa. wygląda to teraz tak że na głośnikach słucham muzyki czy oglądam film a skype jest w moim przypadku na telefonie ip z klawiatury. bardzo dobrze to wygląda mozna rozmawiac nie przeszkadzając innym. jeżeli szukasz karty to przed zakupem drugiej zobacz ta klawiaturę A4tech IP-TALKY KIP-800. klawiatura przypomina klawiature z laptopa dodatkowe klawisze do internetu i muzyki a oprócz tego telefon IP z własną karta dzwiękową. obsługuje skypa, easycall, GG, i inne komunikatory. kupiłem ją poł roku temu za 110zl ale teraz na allegro juz widziałem za 85zł.