Jak rozleklamować forum?


(Ntfss) #1

Mam świeżo założone forum o pewnej chorobie lecz jak je reklamować? I jak przekonać ludzi do pisania na tym forum skoro jest tylko 1 użytkownik i kilka tematów?


(892ugbwl8ik9zlxm97wz) #2

Ale żeś byka w tytule strzelił :slight_smile:

Jak rozreklamować ?

Pisz posty bo przecież to one przyciągnąć mają ludzi,informuj na innych forach itp


(luger) #3

Wiem jak rozreklamować w internecie ale jak zachęcić do pisania to już nie.

Masz tu 3 przykłady, ale takich firm jest o wiele więcej, wystarczy poszukać

http://sejfik.com

http://www.swiat-reklam.net

http://www.skarbonka.net

Tu znajdziesz więcej firm, ale nadal nie wszystkie

http://lugi_band.w.interia.pl


(scripter1) #4

Tylko nie spamuj na forach linkami bo to ci nic nie da.

Jak ktoś spamuje na forum które moderuję to daję mu bana i to dożywotnio.


(Ntfss) #5

Mam sam ze sobą pisać?


(luger) #6

Pisz na forach o podobnej tematyce i link do swojego forum umieść w podpisie lub delikatnie nakieruj ludzi na swoje forum, zachęć ich czymś, np. czymś co jest u ciebie, a nie ma tego u nich. Pisz posty, które coś wniosą do tematu bo inaczej to będzie zwykły spam.


(scripter1) #7

Z tym linkowaniem w podpisie to też trzeba ostrożnie, tu mnie admini ostro zjechali za to ze miałem w podpisie link do tematycznego forum ALLPlayera (chyba nawet dostałem za to ostrzeżenie w formie żółtej kartki)…


(Drobok) #8

Co do tematu a przede wszystkim powyższego postu należy czytać regulamin:


(scripter1) #9

drobok , owszem, tylko jak zwróciłem się z prośbą o zgodę na umieszczenie linka w postaci “Pomoc na temat programu x uzyskać można na stronie y” spotkało się to z odmową z uzasadnieniem “nie widzę takiej potrzeby”…

Niemniej intencją mojego posta w tym temacie było uświadomienie że nie można rozmieszczać linków wszędzie bez zastanowienia.


(Juzekubek) #10

wykup sobie bannerki, albo powymieniaj i jakiś ruch się zacznie


(system) #11

Zawsze można bilbordy w większych miastach powiesić :stuck_out_tongue: reklame w TV, gazecie, w radiu :slight_smile:


(Virtualchameleon Cc) #12

Laski se zatrudnij, kup fajne ciuchy w lumpeksach, daj im jakieś transparenty, niech chodzą i głoszą hasła - przynajmniej taka forma reklamy była na ostatnich targach E3 :biggrin: Pojedź na giełde elektroniczną, kup jakieś zepsute części za złotówke, przypicuj w domu, idź na miasto i rozdawaj ludziom. Powiedz, że to gratisy od firmy - takie coś zawsze działa :biggrin: Tylko nie zapomnij wydrukować wizytówek z adresem firmy, żeby wiedzieli gdzie sie zgłosić, na drugiej stronie możesz wydrukować jakiś kalendarzyk z gołą dupą :smiley:

Tutaj masz przykład porządnie rozreklamowanego forum :mrgreen: Bierz przykład, pisz posty i już. Powymieniaj sie banerami :mrgreen:

Ludzie nie będą pisać w ciemno. Najpierw ty wykaż się swoją wiedzą, przekonaj ludzi, że ci zależy / lub nie na forum. Skąd ludzie mogą wiedzieć, w jakich celach wykorzystasz opisywane problemy.