Jak rozwiązać umowe z tp chodzi o usługe neofon tp

Witam proszę was o pomoc jak mogę rozwiązać umowę z tp jeśli nie chce już używać usługi neofon tp. Na jaki adres wysłać pismo i co w nim napisać?

Sorry jeśli to pytanie jest bardzo głupie #-o ale je nie mam pojęcia w jaki sposób można to zrobić. Proszę o jakieś podpowiedzi dzięki z góry za pomoc pozdrawiam :smiley:

najlepiej będzie jak do nich zadzwonisz albo wyciągnij podpisaną umowę i sprawdź tam jak wygląda procedura jej rozwiązania

http://msp.money.pl/grupa-pl_soc_prawo/ … 91144.html

Dzięki wielkie za pomoc :smiley:

Pytanie jak pytanie odpowiedz prosta.

Umowę możesz rozwiązać po jej upływie, w zależności na jaki czasz ja zawarłeś.

Np:

Pismo o wypowiedzenie składasz w Telepunkcie TP , lub wysyłasz na ich adres z skąd ci przychodzi ci faktura do opłacenia. Osobiscie polecam własno ręczne złożenie pisma w telepunkcie od razu dostaniesz potwierdzenie złożenia takiego pisma, co ważne trzeba je złożyć 30 dni przed końcem umowy, w przypadku kiedy tego nie zrobimy dolicza ci miesiąc na promocji bez umowy czyli duo droszej.

W piśmie podajesz swoje dane (znaczy się właściciela na którego widnieje usługa) numer telefonu pesel , numer usługi itp, i ze rezygnujesz z usługi do tego może być krótkie uzasadnienie np. ze usługa za droga lub nie stabilna. Nie trzeba drukowanymi wystarczy na zwykłej kartce w kratkę i czytelny podpis :slight_smile: