Jak ściągać szablony www z http://www.boxedart.com? Help me

Cześć. Kto mi pomoże w ściągnięciu jakiegoś szablonu z http://www.boxedart.com? Są tam świetne szablony ale mam problem:

  1. Najpierw się loguję,

  2. Potem wciskam MEMBER DOWNLOAD ,

  3. –> TEMPLATES ,

  4. Jak znajde szablon, który chcę ściągnąć, klikam DOWNLOAD i wychodzi strona na której pisze coś takiego:

You are logged in as “mój login”

Your current status is “pending approval”. All accounts must undergo a thorough fraud review. You will be contacted if further information is necessary.

potem:

Welcome to the member section of BoxedArt. If you are currently a member, please log in below to access your downloads, or adjust your email settings.

potem:

If you are interested in becoming a member, Click Here .

I jest okienko do logowania (Enter Username i Enter Password, nie wiem dlaczego trzeba wpisywać drugi raz, no ale wpisuję i klikam DOWNLOAD. Po klinknięciu w download wyskakuje nowa strona na której pisze coś takiego:

Thank you for logging in, “mój loginek ;)”.

You will be taken back to the page you just came from in a couple of seconds.

If your browser doesn’t refresh click HERE

i powraca spowrotem do poprzedniego okna (tam gdzie wpisuje login, hasło i wciskam download).

Wiem, że to może głupi temat, ale nie wiem już co mam robić. Męczyłem się z tym jakieś 2 hour i nic. Pomożecie ??

Narka.

Dlaczego pytasz ludzi z forum w sprawie jakiejs strony www ? Napisz e-mail do autora.

Nie znam angola :smiley: :stuck_out_tongue:

My też :smiley:

to potrzebny ci english translator

ja sie ucze angielskiego ale ci niepomoge bo umiem za malo zeby kjeszcze pisac zdania po anglikanskiemu

pozdro

Jezeli chcesz miec dobra strone www , to nie uzywaj szablonow. Zrob wlasny projekt. Uzywanie szablonow to tak jakby uzywac czyjejs , uzywanej prezerwatywy.

Ciekawe stwierdzenie jeszcze na dodatek w kierunku gimnazjalisty???

A co mają zrobić poczatkujący webmasterzy? Nie każdy od razu rodzi sie orłem, szczegolnie w dziedzinie tworzenia stron www doświadczenie przychodzi z czasem.

O ile mi wiadomo w gimnazjach wprowadzono WOS (Wiedza o seksie) :P. Jak maja zaczynac webmasterzy? Niech przeczyta kurs HTML , pobawi sie w roznych edytorach , tworzy proste strony. Zmienienie tekstow w szablonie niczego go nie nauczy. Lepiej zrobic 10 prostych stron , niz jedna z szablonu.

Jeżeli chcesz koniecznie skorzystać z szablonu to musisz poszukać na innych stronach, bo na tej stronie wszystko jest płatne.

No właśnie się skapnołem, że to wszystko płatne jest, ale se nadzieje robiłem :stuck_out_tongue: :lol:.

Koledze petrosowi niestety wszystko się z jednym kojarzy :P:P:P:P. O ile mi wiadomo skrót WOS oznacza wiedzę o społeczeństwie.

Post 1

Na WebMarku są bardzo dobre szablony, tylko wszystkie jakby w jednym stylu są (no prawie 8) ). A mam pytanko: mam Dreamweavera MX (najnowszego) i czy są tam jakieś szablony bo nie znam go prawie wcale??

Post 2

Ciągle się zastanawiam jak “pociąć” stronę www zrobioną w np. Photoshopie (czyli Layout ). Możecie mi troszkę wytłumaczyć?? Bo jeśli to opanuję to już sam zaczne robić stronki, i jeśli to wogule proste jest bo jak nie to bedzie cięzko . Narka

Nie pisz dwóch postów jeden pod drugim! !!

UpDate:

fiesta