Jak ściągnąć sim-locka z sony ericssona T230?

Postanowiłem zmienić sieć z Plusa bo to zlodzieje!Mam problem bo nie wiem jak sciagnac sim-locka z tego telefonu!Dodam ze telefon nie jest kradziony!caly zestaw jest kompletny!

Pomocy! !!

jest jakis programik do usuniecia sim locka? pomozcie mi bo zaraz chyba rzuce tym gownem o ziemie i sim locka bede mogl se wszdzic w dupe!PLUS GSM to lajzy!

Jest taki programik, tyle ze to nie jest chyba za bardzo legalne?idz do serwisu tam ci sciagna za 3 dychy…

POZDRO

dlaczego nie jest za bardzo legalne? usuwanie sim locka to zuepelnie powszednia sprawa!w kazdym serwisie mozna usunac sima!oczywiscie trzeba palcic a ja nie mam kasy!to nie jest lamanie prawa!inaczej nie istnialby zaden komis z telefonami!Z calym szacunkiem moglbys mi podac ten programik

Gdyby nie było legalne w żadym komisie by nie było opcji ściągania sim-locka … :stuck_out_tongue:

tak ale legalnie można go ściągnąć dopiero po wygaśnięciu umowy.

Ściąganie sim-locka jest legalne, ale nie można brać za to pieniędzy chyba, że ma się zarejestrowaną działalność gospodarczą i płaci się za to podatek :slight_smile:

Teraz każdy sam sobie zwala sim-locka kiedyś to była zagadka stulecia … :-x

Koles wracajac do meritum sprawy!skoro jest programik to wez podaj nazwe i ewetualnie gdzie go moge dorwac! załóżmy że własnie wczoraj wygasla mi umowa wiec bedzie to legalne!