Jak ściągnąć simlocka z sagema myw-8 pomocy!

Witam mam problem jak ściągnąć simlocka z telefonu sagem myw-8 czy idzie ściągnąć simlocka używając irdy?

jak tak to jakim programem

a może znacie jakiś program generujący kod

proszę o pomoc

pozdrawiam

Qki proszę poprawić nazwę tematu na normalną… Wszyscy widzą, nie musisz krzyczeć…

serwis …

irdą nie zdejmiesz

potrzebny kabel serwisowy

pozatym jak niemasz o tym pojęcia to możesz tylko szkody narobić i narazić się na dodatkowe koszty wgrywania firware-u

pozatym serwis będzie tańzy niżkupno kabelka u mnie w mieście ok 10 zł

A w którym to mieście Z TEGO MODELU TAK tanio sćiągają ? bo coś mi się wydaje , że ci się pomyliło bo z tym modelem jest DUżY problem z simlockiem…

wałbrzych

od 10 do 15 zł sima zdejmą u mnie

możesz jaśniej ?

Sagem MY W8 jest modelem, którego oficjalnie jeszcze nie ma w naszym pięknym kraju, i niestety nie da się z niego ściągnąć simlocka poprzez kabel lub jakiś programik dostępny dla zwykłego użytkownika…także u mnie w mieście jest 5 servisów GSM gdzię nie potrafią ściągnąć silmocka z tego modelu…i niestety nie spotkałem się znikim komu by się udało. W wersij vodafone z Niemiec jest bezsimlocka i wlasnie takiego mam. Te Sagemy sprzedawane na allegro z simlockiem na sieć “tre” niestety…ale nie wiem czy gdzieś da radę sciągnąć simLocka…Slyszalem, że w większych miastach chcą po 150zl!! ZA UNLOCK Z TEGO MODELU.

Jeżeli naprawdę w Wałbrzychu z tego modelu ściągają za 15zl…to jestem zaskoczony, BARDZO?

(Więcej można znalezć na google: “simlock Sagem my w8” ). Pozdrawiam.

pójść do serwisu i tam ci ściągną żaden problem :mrgreen:

A dasz mi 150 zl ?:stuck_out_tongue:

Polska88 masz rację, podobno w Warszawie zdejmuja ale koszty to 200zł.

Poszukaj na necie są darmowe strony do ściągana simlocka

Masz chłopak dobre poczucie humoru, jeżeli uważasz , że przez neta ktoś za darmo ściągnie simlocka z SAGEMA MY W8.