Jak się nazywa ta część samochodu renault clio?

Witam.

Na wstęp: dałem taki temat bo niewiem jak inaczej można go sformułować, dlatego proszę o nieusuwanie lub o podanie właściwego tematu do tego i zmienie.

Nie jestem mechanikiem, nie znam się bardzo dobrze na samochodach i dlatego mam do was pytanie jak się nazywa taka część pod spodem co tam są te specjalne rowki na lewarek żeby podnieść samochód ??

Chyba masz na myśli próg.

no właśnie chciałem się dowiedzieć czy to może coś innego bo wg mnie, chociaż się nie znam to raczej tam próg nie dochodzi bo to jest pod spodem i tak jak się wkłada tam rękę to tak ze 30cm jest od samej krawędzi, dlatego niewiem czy to napewno próg

Też mam Clio, a dokładniej drugiej generacji, po liftingu :slight_smile:

Jest to według mnie podwozie, a dokładniej tak jak kolega - próg.

aha ok

no to dzięki za odpowiedzi, myślałem że to coś innego może jest ale jak nie to ok

dzięki jeszcze raz

pozdrawiam

W dniu 16.06.2008 , o godzinie 18:53 został dopisany post przez radek8

jutro chciałbym do sklepu po tą rzecz pojechać ale boje się że to nie będzie próg i zmarnuje pieniądze, dlatego wole jeszcze dać zdjęcie żeby być pewnym na 100%, jaka to jest napewno część ??

http://www.upek.pl/img.php?id=11887

a nie prosciej byloby wytlumaczyc w sklepie o co Ci chodzi ? czy koniecznie chcesz rzucic w sklepie fachowa nazwa

No i powiedz mi co zrobisz z tą częścią jak już kupisz ? Sam piszesz że nie zabardzo znasz się na autach więc nie sądzę żebyś dał radę sam wymienić ten element. Będziesz potrzebował kogoś kto to już robił więc czy nie prościej odrazu wezwać kogoś kto się na tym zna a on juz powie ci dokładnie co trzeba kupić i jak się to nazywa.