Jak sie nazywa ten skrypt - z pewnej strony www

Na stronie http://www.vcr.pl po zalogowaniu mam wiele możliwości, takie jak dodawanie komentarzy, pisanie newsow. To jest to czego szukam. Znalazlem juz to na innej stronie i wiem ze jest to ten sam system czy skrypt tylko nie wiem jak sie nazywa prosze o odpowiedz :slight_smile:

Każdy cms to posiada.

To to jest jednak CMS?? uuu… ja mam już elegancko strone zrobiona tylko brak mi jeszcze PHP. Chcialem zrobic system logowania, a po zalogowaniu userzy by sobie wysylali wiadomosci, a ja jako admin bym dodawal newsy i dawal innym pozycje np. newsman. Znalazlem kilka skryptow, ale wszystko to ma osobne panele admina. Juz trace glowe nie wiem gdzie szukac i czego… moze mi pomozesz ??

:hmmm: Raczej skryptu w którym jest “zintegrowane” kilka innych nie znajdziesz. No chyba ,że zainstalujesz jakiegoś CMS’a ale skoro masz własną stronę to raczej to odpada.

Jeżeli orientujesz się w PHP i chyba bazach danych to możesz trochę pogrzebać się w kodach tych skryptów i spróbować je jakby połączyć ze sobą. Natomiast jeżeli nie znasz PHP to albo kumuś zlecisz napisanie takiego (bo wątpię aby ktoś za darmo to zrobił :stuck_out_tongue: ) albo sobie poprostu odpuścić. :roll:

:frowning: szkoda. System newsow mam i sobie go skonfigurowalem do swoich potrzeb. Mam problem z logowaniem. Już sam nie wiem co po tym zalogowaniu dac użytkowinka. Chociaz ostatnio znalazlem strony na ktorych urzytkowicy w formularzu dawaja swoj nr. msn, icq, gg. Konkretnie zależalo by mi na skrypcie ktory rejerstruje użytkownikow a potem każdy z nich może zobaczyć profil drugiego czyli jaki ma nr. msn…

Strasznie pomieszalem. Czy mozecie mi cos poradzic ?