Jak się pozbyć reklam w komunikatorze tlena?

Przy uruchomieniu komunikatora tlen zawsze otwiera się okno z reklamą, pomysłodawca dodał jakiś czas temu niemożność zamknięcia go od razu po otworzeniu się lecz po odczekaniu kilku, kilkunastu sekund upewniając się czy aby napewno zdążyliśmy się z nią dobrze zapoznać. Chyba nie muszę tłumaczyć że to działąnie jest dość irytujące. Mam zainstalowany Kerio Personal Firewall i przypuszczam, że potrafi on sobie z tym poradzić tylko nie wiem jak. System Win2k, LAN. Czy ktoś wie jak? Z góry dzięki za pomoc.

Dostajesz za darmoche tyle róności+darmową bramkę sms,więc trzeba się pogodzić z chwilą dyskonfortu! :smiley:

Popieram w pełni kerimus’a!

Z reszta tak sam jest z GG!. Też są reklamy bo to przecierz darmowe komunikatory!

P.S. Powiedz szczerze czy aż tak bardzo ci przeszkadza ta reklama??

Mnie irytuje jak załączam TVP i nie dość,że płacę abonament to jeszcze zmuszają mnie do oglądania bzdurnych reklam i nie przez pare sekund ale kilkanaście minut.I tu można ze skóry wyskoczyć !!

Więc podaruj sobie. :smiley:

cały trik polega na tym że jest darmowy w zamian za to że rozsyła reklamy .

Jak wyłączysz java script czy Kontrolki activex to okienko wyskoczy ale puste . Możesz też wyskoczyc komunikat że obecne ustawienia uniemożliwiają poprawne wysietalanie stron …itp

GG ma to samo.

Ps .

plug unicestwiający okna reklamowe w onie rozmowy

http://aquarius74.republika.pl/strona2.html

jakos na gg mozna zlikeidowac rekla my i wcale nie trzeba na nie patrzec.to i chyba na tlenie tez mozna zamknac.pozdrawiam. 8)

No tak, spodziewałem się też i takich odpowiedzi, na reklamy w tv nie mam wpyłwu co najwyżej mogę nie płacić abonamentu. Uważam, że wystarczy jeśli w tlenie jest banner reklamowy z któyrm nie chcę walczyć a natrętne okienko uruchamiane przy starcie programu czy nie przypomina powszechnie znienawidzonych pop-upów??? Tak czy inaczej dzięki za zainteresowanie, będę próbował dalej :wink:

Mi nie przypomina bo wiem,że wyskoczy a jak w innych portalach wyskakuje taka reklama to nie jedna z nich o mało nie przyprawiła mnie o zawał serca! :o

Wystarczy NIS 2004 :faja: