Jak sie przeinstalowuje winde na laptopie

Witam.

Posiadam laptopa IBM N100 no i chcialbym przeinstalowac winde (przy zakupie byla juz zainstalowana). Koles w sklepie mowil ze jednym przyciskiem sie to robi ale ja nie mam pojecia ktorym, szukalem po kompie ale nic nie znalazlem na rozwiazanie tego problemu. W instrukcjii tak samo nic nie znalazlem. Jesli ktos wie to prosilbym o jak najszybsza odpowiedz.

Pozdrawiam

rotfl :lol:

nie ma czegos takiego, przeinstalowujesz tak samo jak w normalnym kompie, czyli bootowanie z cd i jedziesz…

AZPR No wiesz, gdybym mial plytke to mysle ze skapnol bym sie ze trzeba normalnie to zrobic. Ale ja zadnej plytki nie mam :confused:

Axel_15 , często w laptopach jest coś takiego jak Recorvery CD

Odpalasz tę aplikacje i zostaje wypalona płytka z obrazem systemu, wsuwasz ją do napędu i bootujesz z niej lapka system zostaje przywróćony do stanu z zakupu. A jeśli nie masz czegos takiego to musisz kupić Windę…;]

kosior6 Byles blisko, (rozwiazalem juz problem) otoz jest cos takiego jak Recorvery and Rescoue (czy jakos tak) i to jest na kompie i z kompa instaluje winde ^^ Czyli bez zadnej CD (taki minus ze zajmuje miejsce na dysku ale to juz nie problem) Dzieki i tak za pomoc :slight_smile:

Pozdro

Wiedziałem, że to coś takiego aju o tym pisał kiedyś ;]