Jak sie sprawuje podświetlana klawiatura


(Chrucik) #1

Witam mam zamiar kupić TAKĄ klawiaturę... Ciekaw jestem czy te przyciski głośno chodzą i czy czarne nadrukowane literki / cyferki łatwo się ścierają ??

Może lepiej wybrać tradycyjną klawiaturę ...


(Goodprogram) #2

kup se zwykła klawę i lampkę na biurko :lol:

jakoś takie wynalazki mnie nie przekonuja :stuck_out_tongue:


(Homik1983) #3

Spróbuj zadać to pytanie przez allegro osobom, które taką klawiaturę kupiły. Powinny Ci powiedzieć, czy są zadowolone ze sprzętu i czy jest on wart zakupu. Poprzednie aukcje z tym przedmiotem znajdziesz tutaj. Jak widać sporo osób kupiło tą klawiaturę więc masz wysokie prawdopodobieństwo, że ktoś ci odpowie :wink:.

A tak BTW:

W niektórych podświetlanych klawiaturach piszczą inwertery (kiedyś testowałem podświetlane klawisze BTC i z niej wydobywał się taki cichy piskliwy, denerwujący dźwięk, Revoltec z tego co widziałem u kumpla tych dźwięków nie wydawał, za to strasznie dawał po oczach gdy pisało się na nim w nocy). O to też radził bym zapytać osób, które tą klawiaturę już kupiły..


(Mariosti*) #4

W takiej cenie mało prawdopodobne jest aby ta klawiatura była dobra jakościowo.

Lepiej kupić logitecha ultrax premium i nauczyć się pisać bezwzrokowo bo to przydana umiejętność, nie tylko do chwalenia się kolegom, ale jest to też plus na rynku pracy...