Jak sie tego cos pozbyc z kompa

witam wszystkich od czasu do czasu gdy uruchamiam kompa to na pasku zadan w prawym dolnym rogu pokazuje sie znaczek czerwono-zielony podswietlam co to jest tzn. Broadcast PC.tv Global Simulcast Presentation Ist About to begin.naciskajac prawym przyciskiem myszy wyskakuje mi

Allow Video Play

Disallow Video Play

co to moze byc i jak sie tego pozbyc szukalem juz chyba wszedzie prosze o pomoc .

Czyli nie uruchamia to się za każdym razem jak włączysz komputer?? Nie jest to przypadkiem oprogramowanie od karty tv.

z tego co wiem to ja nie mam karty tv probowalem wlaczyc kompa przy rozlaczonym AVM DSL-Controller Fritz Card DSL SL USB poniewaz czasami to robie by dzieci sie nie bawily ale tak samo nic sie nie pokazalo aktualnie probowalem pare razy i nic przegladalem w programach i znalazlem to tam gdzie sa wszystkie znaczki ktore pokazuja sie na pasku zadan gdy sa aktywne ale nigdzie indziej tego niema ,co otym myslisz kolego Lazikar

Moze poprostu wywal to z autostartu.

Wywal to w takim razie z autostartu. :smiley:

Ściągnij sobie regcleanera z vortalu=>zakładka autostart=>zaznacz to=>usuń

A nie łatwiej Menu Start => uruchom => msconfig(pod xp i 2000 jest coś innego) => zakładka autostart

Pod Xp jest tak samo tylko zakładka nazywa się Uruchamianie. :smiley:

a jeśli chcesz to wywalić na dobre to:

menu Start -> uruchom (albo klawisz win + r) i wpisz “regedit”. Otworz klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE -> Software -> Microsoft -> Windows -> CurrentVersion -> Run

i tam to usuń.

wywylilem to z mojego kompa zobaczymy po czasie czy ponownie sie nie pokaze naratie dziekuje kolegom z forum

Post 2

panowie dzisiaj rano wlaczylem kompa i coz widze mimo to ze wywalilem to cos z kompa to jednak sie pojawilo byla to reklama filmu co dziwne odrazu polaczyl sie z avant browser gdy wchodze w internet przez internet explorer to tego nie ma koledzy co wy na to jak to zlikwidowac moze masie jakies pomysly w zaden sposob nie moge wywalic tego znaczka z paska zadan jakby sie tam przykleil pomozcie


Update

Nie ma sensu pisać postów jeden pod drugim. Używaj opcji :arrow: Zmień dla dopisania do ostatniego posta.

Golden Finger


http://www.spychecker.com/program/hijackthis.html Sciągnij ten program i wklej logi pomiedzy znaczniki Code, zobaczymy, gdzie jest odwołanie w rejestrze.

Pozdrawiam 8)

nie jastem az takim znawca komputerow ale jak mam to zrobic tzn.odnalezc code i wkleic to

Mam nadzieję, że nie masz problemów z programem HijackThis i wiesz, jak w nim zapisać logi.

Jak piszesz post to masz nad oknem, gdzie wpisujesz treść na szarym tle napisane Code i wtedy wiadomość Twoja będzie wygladała jak ta, którą piszę między znacznikami [code] [/ code]. Dla przykladu zrobilem odstep spacji bys widzial, o jakie znaczniki chodzi. Wiec, jak bedziesz to wstawial miedzy znaczniki nie rob spacji przy nawiasach.

Pozdrawiam 8)

znalazlem to pojawil sie taki komunikat [bTV]C:ProgrammFiles\BTV\btv.exe

potam dalem na info i

04-HKLM…\Run.[bTV]"C:\ProgrammFiles\BTV\btv.exe

Infected examples:

regelit c:\windows\system\sp.tmp\s KERNEL 32.VBS

c:\windows\temp\install.jsnundll32 C:\ProgrammFiles\NewDotNet\newdontnet4_5dll,NewDontNetStartup.

co to jest caly czas jest znaczek widoczny na pasku zadan

dopiero jak wywale to HKEY LOCAL MACHINE Software i zrestartuje kompa to mi znika zrobilem to ponownie narazie nie ma czy przypadkiem jest to tak silny serwer ze ta reklama filmu laduje sie wszedzie gdzie popadnie sam juz nie wiem co otym myslec

Przed wszelkimi działaniami zrób kopie rejestru

Spróbuj użyc narzędzi z Vortalu:

  1. Ad-aware 6.181 [Programy zabezpieczające]

  2. CWShredder 1.57.0 [Programy zabezpieczające]

  3. Spybot Search & Destroy 1.3 [Programy zabezpieczające]

RegCleaner 4.3.0.780 Użyj tego programu do czyszczenia rejestru.

Wykasuj wszystkie pliki tymczasowe w Temporary Internet Files i wszystkie w Cookies.

Jeśli problem będzie sie powtarzał, usń ręcznie katalog BTV razem z plikiem btv.exe, wykasuj wszystkie odwołania w rejestrze do tego pliku.

Rób to w trybie awaryjnym.

Jaki masz system operacyjny?

Pozdrawiam 8)

Moj system operacyjny to Xp wykasowalem to recznie te pliki skanowalem juz wszystkim co proponowales zostal mi tylko RegCleaner jak to zrobie to dam znac

Post 2

jeszcze nie skanowalem regcleaner ale dzisiaj rano wlaczylem kompa i pojawilo sie to znowu ja chyba wiem gdzie lezy problem poniewaz gdy wchodzac w internet przez Avant Browser-a to ta reklame filmu odrazu mi sciaga na twardy dysk ,potemwykasowalem to i wchodzilem do internetu przez internet Explorer to niema nic jest wszystko ok tylko poza reklamami ktore wyskakuja ja juz sam niewiem o co w tym wszystkim chodzi

Post 3

przeskanowalem wszystkim co koledzy proponowali jak narazie niema tych reklam dodatkowo zablokowalem w avant browser ta strone internetowa mam nadzieje ze to pomoze narazie wszystkim dziekuje ale gdy tylko znowu sie pojawi bede drazyl temat dalej :wink: :slight_smile:


Upgrade

Nie pisz postów jeden pod drugim, Użyj opcji :arrow: Zmień by dopisywać się do ostatniego posta.

Golden Finger