Jak się uczycie?

(Dod) #1

Całe gimnazjum i liceum przeleżałem i bazowałem tylko na wiedzy zdobytej na lekcji... bez odrabiania pracy domowej ani uczenia się... ale teraz muszę zacząć się uczyć, niestety nie wiem jak :slight_smile:

Teraz powstaje pytanie, jak Wy się uczycie ?

(Airborn) #2

nierozumiem tego stwierdzenia, cale gim i lo przelecialem jak Ty, i teraz wsumie tez nienajgorzej mi idzie z takim podejsciem :wink:

(aju) #3

gima przeleżakowałem tak samo jak Ty i o dziwo miałem świadectwo z paskiem :mrgreen:

teraz jestem w 2 klasie lo i kontynuuję nadal tą szlachetną tradycję :smiley:

(Qbek50) #4

dzien przed kolem

2 przed egzaminem 8)

(Winnipool) #5

Noc przed. Niezależnie od tego czy to koło czy egzamin.

(Bbieniol) #6

Zależy co to jest :wink:

Ale przeważnie jeżeli już to dzień przed :wink:

(Musg) #7

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Musisz zapytac nauczyciela fiesta,zapewne pomoze odrobine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chyba ze ma ferie :mrgreen: :mrgreen:

Zawsze najlepiej pytac u zródła :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Philips Piotr) #8

1-2 dni przed kolokwium - ale nie zawsze się sprawdza :mrgreen:

(fiesta) #9

Na forum nie prowadzę praktyki pedagogicznej :PPP

(Yogi Fazzi) #10

ja w przeciwieństwie do przedmówców dawno skończyłem wszystkie szkoły, gdy miałem egzamin uczyłem się aby jak najszybciej się nauczyć a 1-2 dni które więkość pozostawia na naukę przeznaczałem wtedy na odpoczynek i na 2 dni zapominałem o nauce

(squeet) #11

Jak się uczyć?

Regularnie, systematycznie i z pasją 8)

W końcu studiuje się to, w czym czuje się powołanie :lol:

(Airborn) #12

obawiam sie ze w takim wypadku dla mnie jeszcze niepowstal kierunek :stuck_out_tongue:

(aju) #13

obawiam się iż dla mnie długo nie powstanie jeszcze taki kierunek… szczególnie za PiSu :mrgreen: 8) :wink: :stuck_out_tongue: :lol: :wink:

(Misterdam) #14

Na kolokwium z reguły nie ma co się uczyć (chyba że trafisz na jakiegoś niewyżytego )

Egzamin to minimum 3 dni :wink: , za grubachne te kodeksy :evil:

(:: MARIO ::) #15

Ja sie nic nieucze, bo material mi sie powiela ze sredniej szkoly ;]

(Wigrus1) #16

TaOs uważaj na lekcjach a będzie dobrze :lol:

(Tomek) #17

Szybko i skutecznie, niekiedy tylko jak mam czas, lecz zawsze na swoich błędach.

(Djmac) #18

nie uczymy sie wogole a skutki tego takie > skreslenie z listy studentów :frowning:

(Pyra20) #19

ja tam robie zadania na odwal i dzien przez spr i tyle i jak narazie tak srednio mi idzie … (4,67 :frowning: na polrocze)

(Milicja) #20

W moim przypadku Podstawową a następnie LO ukończyłem z wyróżnieniem na takiej oto zasadzie, iż zwykle w belfrach wywoływałem uczucie strachu… Póżniej nie było tak łatwo już… :frowning: