Jak się wam podoba moje logo (emblemat)?

Jak się wam podoba moje nowe logo (emblemat) ? Jest lepsze od poprzedniego czy może gorsze ? Dla niepoinformowanych, chodzi mi o ten obrazek, obok mojego podpisu.

Sam zrobiłeś ?

Czadowy, tylko nijak się ma do Twojego nicka!

Nie możesz tam jego jakoś umieścić?

fajne, tylko zonk w tym że nie widziałem poprazedniego lub nie kojarzę :? Jak mozesz to daj lina do poprzedniego 8)

pewnie ze nie :slight_smile:

…wiec po co zakladales ten topic?? To nie jest wybór miss najlepszego znalezionego avatara!

…już się boję co wpisze tu Kuz5, miazga! !!

to po co zakladasz taki temat ? ehh…

no z tym to akurat się przyczepiłeś jak rzep psiego ogona!! ja powiem, że pomysł na ten topic jest super :lol:

kolego CANALETTO świetny topic i jak to możliwe, że nikt nie wpadł wcześniej na taki :roll:

więc takie komentrze zachowaj dla siebie… :stuck_out_tongue: dżasny

A co do topica właśnie… to zapodaj sobie avatar, którym będziesz identyfikowany i z którym sam będziesz się identyfikował !!

No wiesz DUCH… a myslalem ze poprzerz mnie!! Co do avatarów to mysle, ze po co mówic o avatarku który sie znalazło w neciku!!? Co innego zeby pokazywac zaje****e avatary ale nie zeby sie chwalic ze sie znalazło!

jak znaleźliście jakies fajne avatary do wklejajcie tutaj linki :!:

No wlasnie… nie lepiej było zrobic takiego topicu od razu ??

ale mnie dżasny chodzi o coś zupełnie innego niż fakt znalezienia avatara…

mnie chodzi o to, że nikt jeszcze nie wpadł na to, żeby zrobić ankietę traktującą o swoim emblemacie :!: bo to czy go znalazł czy zrobił samemu dla mnie jest nie istotne :slight_smile: tyle mam do powiedzenia

canaletto

chcesz avatar to masz :

http://img223.exs.cx/img223/2863/hrry4ba.gif

:wink:

A powiedz mi dlaczego sie go czepiasz to co dżasny nie ma prawa napisać swojego zdania na ten temat. To wychodzi na to że jak ci sie podoba jakiś temat to każdemu musi sie podobać … zastanów sie nad tym. :?

Jeżeli chodzi o temat to jak dla mnie jest średni bardziej już podoba mi sie pomysł

A mój avatarek wam się podoba ? :wink: :wink: :wink:

Po małej operacji plastycznej będzie do przyjęcia! :wink:

logo super --gratuluje :slight_smile:

No avatar jak avatar :smiley: Lepszy od poprzedniego.

kuz5 ty akurat masz takie poglądy, że aż głowa boli więc proszę nie prowokuj mnie bo wiele mogęci powiedzieć na temat twoich wywodów, ale :blush: