Jak się zalogować jako Administrator?

Witam.

Mam taki o to problem: Przy logowaniu miałem 2 konta, jedno z nich z prawem administrowania kompa z hasłem o nazwie “x”, a drugie jako gość. Podczas tworzenia dodatkowego konta o nazwie “y” jest zwykłym kontem z ograniczeniami, a przy koncie “x” czyli administrator zaznaczyłem jako konto z ograniczeniami. I w tej chwili przy logowaniu mam 3 konta: x, y, gość, z tym że teraz przy koncie “x” brak nazwy Administrator i nie mam pojęcia jak się zalogować jako Administrator.

Próbowałem tricku przy logowaniu ctrl+alt+2xDel, wpisałem nazwę jaką miałem jako administrator czyli"x" z hasłem, ale uruchamia się teraz to konto w ten sposób że niejestem adminstratorem czyli do bani.

Próbowałem w trybie awaryjnym wejść jako Administrator bo takie konto widziane było, ale podczas wejścia do Kont Użytkowników w panelu sterowania występuje jakiś błąd skryptu i też do bani.

Również próbowałem w trybie awaryjnym jako administrator przywrucić system do wcześniejszych ustawień też nie działa

Proszę o poradę co mam zrobić, oczywiście posiadam Windows XP home edition.

Z góry bardzo dziękuję.

witam , wszelkich napraw dokonuj w trybie awaryjnym, przydatne jest też polecenie :

control userpasswords2

wpisz dużymi literami ADMINISTRATOR

Próbowałem control userpasswords2 ale nie działa kiedy chce się zalogować jako administrator, oraz też nic z przy wpisywaniu dużymi literami Aadministrator