Jak skasować ten duży folder?

Mam problem, ponieważ zauważyłem , że folder Temprary Internet Files jest bardzo ogromny - 2,17 GB, co znacznie ogranicza mi mioejsce na dysku systemowym C. Wykasowałem całą jego zawartość ,ale ciągle tam coś jest , bo system ciągle informuje mnie że tam jest 2,17 GB.

Czy mogę skasować cały ten folder ?

Poniżej podaję ścieżkę dostępu do tego folderu:

C:\Documents and Settings\PC\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files

piotr2802 użyj programu CCleaner i wyczysć wszystko. :slight_smile: Możesz też użyć ATF Cleaner. :smiley:

Wchodzisz do “Mój komputer” następnie właściwości dysku C i Oczyszczanie dysku i tam wypierasz sobie z które śmieci z dysku masz usunąć i po kłopocie. Potrzebne pliki pozostaną a zbędne zostaną usunięte…

Nie jest to takie proste, w opcji oczyszczanie dysku wskazuje mi że w tymczasowych plikach internetowych mam zero. Natomiat ten folder “Temporarty Internet Files” jest wciąż pełny, pnieważ informacja "właściwości " pokazuje mi że jest tam 9 folderow i 347 plików. Jak skasować to paskudztwo w środku ?

A możesz otworzyć ten plik?

Widzę tylko folder i niem ogę skasować tego co jest w środku.

Na dodatek teraz zauważyłem że, nie mogę ściągnąć żadnego pliku z internetu (nie ściągnę CLeaner).

Gdybym skasował to co jest w środku Temporary internet filees to pewnie te dodatkowe 2 GB uratowłyby sytuację.

Nie jestem pewien ale spróbuj usunąć cały folder (jeśli sie da) a następnie utwórz nowy folder o tej samej nazwie czyli:Temporary Internet Files.