Jak skasować tło napisu folderu

Witam , mam takie banalne pytanie :x otóż nie mogę dojść , jak ustawić tło napisu ( pod folderem / nazwa folderu ) żeby było przezroczyste , bo teraz na zdjęciu mam takie szare. ( zapodaje zdjęcie żeby było wiadomo o co chodzi )

51206229pd7.th.jpgthpix.gif

Pozdrawiam

Poczytaj:

viewtopic.php?t=47536&highlight=

Prawoklik na pulpicie -> Właściwości -> zakładka “Pulpit” -> przycisk “Dostosuj pulpit” -> zakładka “Sieć Web” -> odhacz obie pozycje, jeżeli są zaznaczone -> Ok, Zastosuj, Ok.

PPM na Mój komputer :arrow: Właściwości :arrow: Zaawansowane :arrow: Ustawienia :arrow: Ptaszek przy “Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu”

Te dwa sposoby mi nie działają :? W linku w którym podał Frog jest rozwiązanie na jakimś innym forum , ale trzeba się rejestrowac , ma może ktoś tam konto i mógłby skopiować rozwiązanie problemu na PW :?:

a od kiedy dobre programy to inne forum?

:arrow: Mój Komputer - Właściwości - Zaawansowane - Wydajność - Ustawienia - Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

:arrow: PPM na pulpit - Właściwości - Pulpit - Dostosuj Pulpit - Sieć Web odznaczyć Blokuj elementy pulpitu, bądź szybciej PPM na pulpicie Rozmieść ikony według, odhaczyć Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

:arrow: PPM na pulpit Właściwości - Pulpit - Dostosuj Pulpit - Sieć Web, w sekcji strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

Niestety to mi nie pomogło , link który podał Fog jest ze strony dobreprogramy.pl , ale w nim jest jeszcze jedne link , gdzie mówią coś o rejestrze.