Jak skompresować remix z movie makera do mp3

Mam problema zrobiłem se fajny mix na movie makerze. teraz chcę to nagrać na płytkę. jak skompresować do do mp3???

W jakim formacie jest plik wyjściowy z Twoim projektem w programie Movie Maker?

format .mswmm

Updejt: Zajrzyj tutaj: http://www.soft29.com/mswmm_converter.html

nie jest tylko ten format i wszystkie pliki

Zmieniłem zawartość swojej wypowiedzi, ale odpowiedziałeś wcześniej, zobacz na moją wcześniejszą odpowiedź, może ta aplikacja Ci w czymś pomoże :wink:

dzienki popocham troche

O co ci chodzi,Wiesz przynajmniej? Movie maker służy do tworzenia plików video, a nie muzyki w formacie mp3.

Utworzony projekt zapisywany jest właśnie w formacie MSWWMM . Plik taki można wczytywać i dokonywać poprawek lub uzupełnień.

Gotowy plik filmowy zapisujemy wykorzystując opcję: Zapisz plik fimowy i jest wówczas zapisany w formacie wmv. Taki plik można odtwarzać w dowolnym odtwarzaczu który akceptuje ten format. Można też go przekonwertować na inny format przy pomocy programów do konwersji(jest ich wiele).

Oczywiście z pliku video można wyciągnąć samą muzykę(też jest wiele programów)

Do obróbki plików muzycznych mp3 używamy innych programów ale do tego właśnie przeznaczonych (też jest ich wiele)

nani18 , za pisanie posta pod postem otrzymasz ostrzeżenie. Przeczytaj regulamin forum i zasady pisania w dziale o forum.