Jak skonfigurować E-Mule 5024 / 1024?

Kablówka - 5024 pobieranie, 1024 wysyłka

Dzieki!

Nic nie trzeba robić. Zostaw program ze standardowymi ustawianiami.

Tu i tu ma być 0. Masz wtedy maksymalne pobieranie i wysyłanie.

Ten program działa na zasadzie: Ty coś dajesz to i my też damy.

ale ja nie mam tam standardowych ustawień. Przeszedłm z 3mb / 512 na 5mb. Jak zostawię na 3Mb będzie szło wolniej

Wpisz te wartości w Osiołka i tyle z konfiguracji.

Prędkość zależna jest od ilości osób do których się podłączyłeś, jak i prędkości wysyłania ustawionych u tych osób.

Ale przeciez te wartości dzieli sie na 8! Szybkość 1024 to nie jest prędkośc wysyłania

http://www.shareosiol.com/topic/140018- … -kablowka/

Czyli na samym początku dobre mówiłem: Zaznaczasz pobieranie/wysyłanie bez limitu.

wpisujesz pobieranie 5024, wysyłanie 1024 i odznaczasz limity. I tyle.

A jak napisałeś wyżej, że nie jest to prędkość wysyłania?

Tyle mogę wysyłać w całej sieci a nie w Emulu. Takie mam po prostu łącze.

To ustaw 256 czy 128. Będziesz mniej wysyłał.

Okej ale nie wiem jak DOKŁADNIE ustawic emulka. próbuje na rózne sposoby, ciągnie ale nie na full. osiąga ok. 200 a powinien ok 600. Mam ok. 170 plików baaardzo popularnych, ale coś go blokuje. Zależy mi na DOKŁADNYCH ustawieniach

To są dokładne ustawienia:

Nic więcej nie robisz w osiołku.

Musisz wybierać pliki, które są w posiadaniu dużej ilości osób. Są one zaznaczone na granatowo(w nawiasie masz ilość osób, które ten plik posiada) i wtedy osiągniesz maksymalna prędkość, bo do większej ilości osób się podłączysz.

@Chillout: Używam osiołka od 2004 i rozumiem jego zasady! Chodzi mi o ustawianie pod moje obecne łącze.

Zrobiłem to już kilkakrotnie.

Pozdrawiam.

Z tym co mi powiedziałeś niestety to nie działa. Emule nie osiaga maksymalnych prędkości, często nawet nie połowe swoich możliwości. Jeśli moge prosze innych o pomoc w temacie