Jak skonfigurować E-Mule 5024 / 1024?

(hałabała) #1

Kablówka - 5024 pobieranie, 1024 wysyłka

Dzieki!

(Chillout) #2

Nic nie trzeba robić. Zostaw program ze standardowymi ustawianiami.

Tu i tu ma być 0. Masz wtedy maksymalne pobieranie i wysyłanie.

Ten program działa na zasadzie: Ty coś dajesz to i my też damy.

(hałabała) #3

ale ja nie mam tam standardowych ustawień. Przeszedłm z 3mb / 512 na 5mb. Jak zostawię na 3Mb będzie szło wolniej

(Chillout) #4

Wpisz te wartości w Osiołka i tyle z konfiguracji.

Prędkość zależna jest od ilości osób do których się podłączyłeś, jak i prędkości wysyłania ustawionych u tych osób.

(hałabała) #5

Ale przeciez te wartości dzieli sie na 8! Szybkość 1024 to nie jest prędkośc wysyłania

(Chillout) #6

http://www.shareosiol.com/topic/140018- ... -kablowka/

Czyli na samym początku dobre mówiłem: Zaznaczasz pobieranie/wysyłanie bez limitu.

wpisujesz pobieranie 5024, wysyłanie 1024 i odznaczasz limity. I tyle.

A jak napisałeś wyżej, że nie jest to prędkość wysyłania?

(hałabała) #7

Tyle mogę wysyłać w całej sieci a nie w Emulu. Takie mam po prostu łącze.

(Chillout) #8

To ustaw 256 czy 128. Będziesz mniej wysyłał.

(hałabała) #9

Okej ale nie wiem jak DOKŁADNIE ustawic emulka. próbuje na rózne sposoby, ciągnie ale nie na full. osiąga ok. 200 a powinien ok 600. Mam ok. 170 plików baaardzo popularnych, ale coś go blokuje. Zależy mi na DOKŁADNYCH ustawieniach

(Chillout) #10

To są dokładne ustawienia:

Nic więcej nie robisz w osiołku.

Musisz wybierać pliki, które są w posiadaniu dużej ilości osób. Są one zaznaczone na granatowo(w nawiasie masz ilość osób, które ten plik posiada) i wtedy osiągniesz maksymalna prędkość, bo do większej ilości osób się podłączysz.

(hałabała) #11

@Chillout: Używam osiołka od 2004 i rozumiem jego zasady! Chodzi mi o ustawianie pod moje obecne łącze.

(Chillout) #12

Zrobiłem to już kilkakrotnie.

Pozdrawiam.

(hałabała) #13

Z tym co mi powiedziałeś niestety to nie działa. Emule nie osiaga maksymalnych prędkości, często nawet nie połowe swoich możliwości. Jeśli moge prosze innych o pomoc w temacie