Jak skonfigurować laptopa

Witam mam taki oto problem, posiadam laptopa LENOVO B 560 (Windows 7 Professional 64bit) do którego mam podłączony modem na USB z Play. Mam takie pytanie w jaki sposób mam ustawić laptopa, aby działał jako router. Chcę korzystać z internetu na nim oraz abym mógł korzystać z internetu na komputerze stacjonarnym oraz komórce poprzez sieć wifi. Czyli jak mam go ustawić aby wysyłał sygnał poprzez wifi? Jak to skonfigurować. POMÓŻCIE Dziękuje…

http://www.dobreprogramy.pl/Connectify, … 17073.html

Zainstaluj i skonfiguruj :wink:

Niby poszło komórka sieć znajduje ale nie może połączyć się z internetem, ponieważ nie znajduję w opcjach tego programu połączenia którego używam do łączenia się z internetem . Może jakoś trzeba zmostkować dwa połączenia czyli to szerokopasmowe i lokalne ??? Ale jak doradzi ktoś…

reni.94 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif