Jak skopiować zapamiętane strony z firefox 2 do Firefox 3?

(Kamilcetnarowicz) #1

Zapamiętałem strony z Firefox 2.20 programem MozilaBackup i potrzebuje je wrzucić do Firefox 3.5.3- jak to zrobić???

(Cedar) #2

Użyj ponownie program MozBackup. Po uruchomieniu programu przełącz na "Odtwórz profil", następnie wskaż plik, w którym masz zapisane te dane do przeniesienia.

(Kamilcetnarowicz) #3

To nie jest takie proste- ponieważ tylko część (50 %) zapamiętanych stron kopiuje się do Firefox 3- potrzebuje przenieść wszystkie

(Cedar) #4

No to mogłeś zrobić kopię całego profilu lub zmień rozszerzenie .pcv pliku utworzonego przez Modbackup na .zip i przekopiuj pliki "na pieszo"

(Kamilcetnarowicz) #5

To ciekawe co piszesz- mógłbyś opisać krok po kroku jak to przekopiować na "pieszo"....:wink:

(Cedar) #6

Przed tymi eksperymentami zrób za pomocą Mozbazkup kopię całego profilu Firefox ver.3 i zachowaj w bezpiecznym miejscu.

Utworzony przez Mozbackup plik z danymi z Firefox ver. 2 to zwykły .zip tylko ma zmienione rozszerzenie na .pcv - zmień na .zip, po zmianie kliknij na ten plik - zobaczysz wszystkie pliki w nim zawarte.

A tu masz opis co znaczą i gdzie się znajdują pliki Firefoxa: http://www.mozillapl.org/wiki/Przywraca ... _-_Firefox

(Kamilcetnarowicz) #7

Dziękuję serdecznie- powinienem sobie poradzić.... =D>

-- Dodane 09.09.2009 (Śr) 22:32 --

Nadal kombinuje i nic.....Spakowałem to WinRaRem- (nie wiem po co-) Cały czas kopiują mi się strony tylko w 30 % z Firefox2 do Firefox3.

1. Jak zamienić PCV na ZIP(zmienić nazwę)??? I po co??? Co dalej z tym zrobić????