Jak spatchwać HL żeby był CS :P

(Ford Fokus) #1

Jakie trzeba mieć patche do Half-Life żeby się zrobił CS 1.5? Ja mam hl1110.exe a potem co? Bo właśnie tego patcha ściągam, ale nei mam pojęcia co ściągnąć potem?

(Igorenek) #2

nie wiem czy to legalne… ale podejrzewam ze na necie albo na P2P powinien byc 1.5… sam jeszcze tego staruszka uzywam :slight_smile: . po prostu sciagasz instalke i instalujesz do folderu HL… tak mi sie wydaje juz nie pamietam jak to robilem :slight_smile: . a patch 1110 jest wymagany do 1.5

(M Kupczynas) #3

Hmm…Ja mam Half-Life w podwójnym pudełku po jednej stronie jest half-Life,a po drugiej cs 1.1,wystarczy tylko patch :roll:

(Ford Fokus) #4

Wiesz kiedy ja tego HL kupiłem? Ohoho!Wtedy jeszcze CS nie dołączali :stuck_out_tongue: A CD-Key mam swój i potrzebuję 2 (o ile się nie myle) patche, tylko teraz nie mogę żadnego znaleźć :expressionless:

(Edgarmks) #5

To musisz miec i jeszcze

To musisz miec

No i C-D :slight_smile:

Te wszystkie pliki sciagasz z neta :slight_smile:

(Ford Fokus) #6

OK dzięki już mam :smiley:

(Pyra20) #7

jak mozesz to napisz ja gram w 1.6 ale z checiom pogram w 15. bo ot jest najlepszy cs na swiecie !

(Ford Fokus) #8

Hmm… jak co pisz na GG, ale ja znam tylko 3 serwery :frowning: Jak macie jakieś fajne to pisać :smiley: Znam: Jazda^Krakow^2-0^Freestyle, CS.Games.Bnet.PL i Evolution Server CS 1.5 [C-D Req]. Reszta jakie znałem i na jakich grałem już nie żyje… :frowning: