Jak sprawdzic czy pod siec nie podlaczyl sie pasożyt?

witam.w ostatnich dniach zauwazylem znaczny wzrost pingu na stronach jak i w grac sieciowych tzn w csie mam ping ok 200 obecnie nawet i wiecej!mozliwie ze to wina operatora ale raczej malo prawodopodobne,dlatego mysle ze mam jakiegos pasozyta na swojej sieci bezprzewodowej a to dlatego ze nie mam ustawionego zabezpieczenia poniewaz nie moglem tego zrobic bo nie dzialal mi internet :slight_smile: probowalem zalogowac sie do panelu routera wyskakuje okno logowania login daje admin haslo tez admin tak jak powinno byc ale gdy to wpisuje to zamiast sie zalogowac wyskakuje znowu to samo okienko i musze jeszcze raz wpisywac to samo ale i tak bez efektu!dlatego chcialem zapytac czy jest jeszcze jakis sposob aby sprawdzic czy jestem sam na swojej sieci?.z gory dzieki za pomoc i pozdro

Programik Look Lan http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 0+build+35 jedno ip będzie twoje drugie routera. Jeżeli nie masz więcej kompów w siecie to powinieneś mieć dwa jeżeli sie ktoś włamał to oczywiście 3 : :lol:

Może masz wirusy ajrzyj do działu bezpieczeństwo i daj log z Combofix

dzieki,pasozyta wykluczam bo nie ma innego kompa oprocz tyc co maja byc,zobaczymy co da skan tym combofixem