Jak sprawdzić czy serwis wstawił dobrą matrycę w laptopie

miałem problem z matrycą w swoim laptopie (toshiba a110-195), ponieważ po odpaleniu obraz drżał, więc odesłałem laptopa do autoryzowanego serwisu, a tam wymienione mi matrycę. nawet nie pokusili się żeby zobaczyć czy po wymianie wszystko jest ok, zgodnie ze swoim hasłem przewodnim - LEPIEJ SIĘ DOBRZE PONUDZIĆ NIŻ KIEPSKO ZAINTERESOWAĆ, odsyłając do mnie laptopa.

Kiedy uruchomiłem okazało się, że problem w ogóle nie został przez serwis rozwiązany,a dodatkowo nie mogłem ustawić większej rozdzielczości od 1024 X 768. no…, więc napisałem im pochwalny list, i odesłałem laptopa z powrotem.

Okazało się, że matrycy - tak stwierdzili w serwisie - nie powinni wymieniać w ogóle, bo problem był z jakąś częścią techniczną.

A rozdzielczość poprawili tym, że wrzucili nowy folder ze sterownikami do Documents & Settings. Wcześniej nie było takiego folderu, a rozdzielczość była poprawna. Więc bardzo proszę o pomoc - jak sprawdzić (może jakiś programik) czy mam wstawioną matrycę odpowiedniego typu, bo być może włożyli mi matrycę od innego kompa. Z góry dzięki

Proszę nazwać temat konkretnie.