Jak sprawdzić kto ma Cię na liście GG

Szperałem w internecie w poszukiwaniu jakiegoś programu lub sposobu aby sprawdzić kto ma mnie w kontaktach GG a ja go nie mam oraz jak sprawdzić czy dana osoba ma mnie w kontaktach. Przetestowałem wiele sposobów i wiele komunikatorów ale nic nie działa. Wiem że jeszcze latem ubiegłego roku można było to sprawdzić w korzystając z pakietu strong gg. Żadne sposoby z obrazkami czy też ze sprawdzaniem IP nie działa. Ma ktoś jakiś program lub pomysł jak to można sprawdzić ?? jak sprawdzić kto ma Cię na liście

tlen ma taka opcje :] tylko trzeba doinstlowac plugin k.info i od razu widac kto cie ma na liscie :smiley:

Aqq tez ma taką opcje :slight_smile:

Używam Mirandy IM i też kiedyś miałem jakiegoś plugina, który działał w podany przez Ciebie sposób. Jeśli tylko znajdę trochę czasu, to go znów poszukam, bo to faktycznie fajna sprawa.

PS: Dzięki za przypomnienie o takiej funkcjonalności :wink:

W jaki sposób to widać ??

wgrałem właśnie tlena wraz z k.info i nic takiego nie widzę… wiem że kiedyś jak ktoś cię nie miał w kontaktach to był krzyżyk obok tej osoby a teraz nic takiego nie ma…

Jakie AQQ najnowsze czy starsze wersje ?? i powiedz mi jak to sprawdzić ??

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Nie wiem dokładnie jak teraz, ale 100% było to w AQQ 1.4xxx+wtyczka iExist ;]

Jak wtyczka włączona, włożona do dobrego folderu, załadowana to prawy przycisk myszy na kontakcie i iExist :]

Nie działa na osobach niedostępnych.

Bolo92 , ale już tego niema :stuck_out_tongue: gg załatało dziury i nie sprawdzisz tego.

xulu dobrze mówi. Żaden komunikator nie ma obecnie takiej możliwości (od już dłuższego czasu zresztą).

A nawet jeżeli to w jakimś stopniu to hakerstwo bo masz informację co się dzieje na innym pececie!