Jak sprawdzić poprawność zainstalowanej aktualizacji?


(Kubadeska1) #1

Witam. Niedawno na komputerze instalowałem aktualizację Dodatek Service Pack 1 dla platformy NET. Framework 2.0 (x86). Komputer pobrał ta aktualizację i wyskoczyło mi okno instalacyjne, oczywiście kliknąłem "zainstaluj". Instalacja się rozpoczęła i po chwili stanęła dęba. Okno się zawiesiło i nic. Pozostało mi zakończyć działanie instalatora w Menadżerze Zadań. I kwestia jest tego typu, że w Dodaj/Usuń programy, ta aktualizacja jest zainstalowana. Gdy ściągam ją oddzielnie jako plik instalacyjny z Microsoftu to po włączeniu wyskakuje komunikat, że ten dodatek jest już zainstalowany w systemie... Przy wejściu na Windows Update, w historii aktualizacji komputera również jest informacja, że aktualizacja została zainstalowana na komputerze... :slight_smile: Ogólnie wcześniej przed instalacją tej aktualizacji tez był zainstalowany service pack 1 dla net framework 2.0, ale to chyba był poprostu jakiś dodatek do tego service packa, bo sama ta aktualizacja ma coś około 24 Mb, a cały Service Pack 1 ma coś około 185 Mb. Pytanie moje jest takie, czy da się jakoś sprawdzić czy ta aktualizacja została pomyślnie zainstalowana czy coś... ? Pozdrawiam :slight_smile:


(Dom@) #2

W "Microsoft Update" na stronie Microsoft' u jest "historia aktualizacji" czy coś takiego. Wchodzisz, odszukujesz aktualizacją. Jak ikonka jest na zielono, to znaczy, że wszystko ok.


(Kubadeska1) #3

Właśnie napisałem ze w historii aktualizacji jest wszystko OK, czyli jest zielony ptaszek :slight_smile: Czyli wszystko z aktualizacją jest w porządku i poprawnie się zainstalowała? :slight_smile:


(Vanshei) #4

Dokładnie tak :slight_smile: Jest "zielony ptaszek" jest w porządku :slight_smile:


(Kubadeska1) #5

Dziękuje bardzo, temat uważam za zamknięty :slight_smile: