Jak sprawdzić skąd pobierane są aktualizacje?


(Freak Dorian) #1

Witam, mam program i chciałbym sprawdzić skąd pobierane są aktualizacje. IP serwera mam, zdobyłem programem CurrPorts, jednak chciałbym dowiedzieć się jeszcze dokładnej lokalizacji takich jak katalog (plik nie koniecznie).

Znacie może jakiś program lub metodę ktora mi na to pozwoli? Pozdrawiam.


(niezDarek) #2

aktualizacje do czego, do systemu, windows ??


(Freak Dorian) #3

po prostu do programu, gdyby to był windows to odp. była by oczywista, zakładając że przeszukiwałem neta tak więc sorry, chce wyłapać serwer i katalog skąd pobierane są aktualizacje do programu X używając jakiegoś sniffera, który oprocz samego adresu IP poda dokładną ścieżke do plików pobieranych np. 123.45.678.901/aktualizacje2/plik.exe a nie same IP.


(Szymon606) #4

Niektóre programy nie pokazują adresu serwera aktualizacji. Nie jest to wymagane, aby użytkownik wiedział, skąd są pobierane aktualizacje. Ale zapewne z serwera producenta. :slight_smile:


(Freak Dorian) #5

tak fajnie i po co mi to wiedzieć? LUDZIE CZYTAJCIE a nie nabijajcie sobie posty - chcę, aby np. sniffer, bo może jest do tego inny program, podał mi dokładną ścieżkę do pliku, który pobiera aktualizator lub chociaż katalog, bo sniffer podaje tylko IP.

-- Dodane 10.11.2010 (Śr) 22:16 --

Refresh, nikt nie wie?

-- Dodane 11.11.2010 (Cz) 14:43 --

Ref