Jak sprawdzić w Process Explorerze ilość danych internetu?

(Qqqwww5) #1

W recenzji Process Explorera jest napisane "określania ilości pobieranych łączem internetowym danych". Gdzie to można znaleźć ?

(Profesorek9) #2

Siemka. Można prościej sprawdzić. Nie wiem tylko, czy masz XP, czy np. 7 - kę. Jak XP, to poszukaj ( nie wiem tylko, czy pamiętam dobrze ) ikony komputera, a tam nazwa sieć,

albo połączenie lokalne. Nie pamiętam, jak jest w Windows Vista, ale w 7 - ce, to wchodzisz w Wszystkie Elementy Panelu Sterowania --> następnie w

Centrum sieci i udostępniania i pojawi Ci się po prawej stronie: Typ dostępu Internet Połączenia: Połączenia lokalne.

Klikasz tam, i pokazuje Ci się, ilość pobieranych, i ilość wysłanych danych

(Qqqwww5) #3

Dzięki. A te bajty danych są liczone od daty instalacji systemu ? Liczyłem, że w Process Explorerze będzie ilość bajtów NA DANY PROCES i np. od włączenia kompa.

(Profesorek9) #4

Dobrze myślisz, od włączenia komputera. Praktycznie są już liczone, jak się zalogujesz, albo wystartuje Ci do pulpitu.

Dla przykładu, jeśli komputer włączysz ( dajmy na to przykładową godzinę ) 10:00 będziesz widział pulpit, to w tym momencie

zaczyna się przesyłanie danych, z tego, co pamiętam. Jeśli wyłączysz i włączysz ponownie komputer, albo wciśniesz RESET,

to licznik startuje od początku.