Jak stworzyć listę opisu utworów mp3

Jakim programem stworzyć listę opisu utworów mp3 i wkleić ją do Worda i następnie wydrukować. Próbowałem WMP ale nie wychodzi

Z tego co rozumiem to chodzi ci o liste do wsadzenia do pudełka od płyty ?

Jeżeli tak to:

Użyj nero cover designer.

Do piku wordowskiego to nie wiem, ale możesz np utworzyć listę np jako HTML, CSV lub TXT w programie TagScanner uzywając zakładki List Maker.

Przykład:

http://wojcik.neostrada.pl/TrackList.htm

Wejdź na stronę:

Niestety nie mam cover designer zainstalowanego.

I nie pamiętam jak to sie robiło

Ale znalazłem to i owo

tutaj:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic380088.html

i tu: Źródło pc world Projektowanie okładek

Aby płyta CD przyciągała wzrok i abyś zawsze wiedział, jaki tytuł ukrywa się pod poszczególnymi numerami utworów, warto zaprojektować wkładkę do pudełka za pomocą programu Nero Cover Designer. Gdy klikniesz ikonę Cover Designera w oknie swojego projektu audio, program przekaże mu wszystkie tytuły. W ten sposób zaoszczędzisz sobie uciążliwego wpisywania tekstu. W razie potrzeby możesz zmodyfikować informacje, klikając menu Dane | Dane dokumentu. 

Klikając karty w dolnej części okna, przeskoczysz pomiędzy poszczególnymi fragmentami okładki. Jeśli we wkładce (karta Wkładka CD) są wyszczególnione tylko tytuły, zaś brakuje wykonawców, kliknij dwukrotnie w dowolnym miejscu prostokąta i zaznacz pole wyboru Wykonawca na karcie Ścieżki. Gdy będziesz zadowolony ze swojego projektu, kliknij ikonę Drukuj. Przeskocz na kartę Elementy. Teraz możesz wybrać, które części okładki mają zostać wydrukowane.

Dzięki wszystkim za pomoc.W Nero Cover się nie udało,ale programem ReplacePL poszło.Jeszcze pytanie do floyd co zrobić by obok tytułu utworu nie było opisu katalogu z którego pochodzą ?

To możesz zrobić nawet w notatniku. Edycja—>zamień. Wpisujesz w okienku znajdź to co chcesz usunąć, a okienko zamień na zostawiasz puste i klikasz zamień wszystko. Podobnie możesz zrobić w replacepl(zmiany w plikach)