Jak stworzyć próbki dźwięku z filmu

Chciałbym udostępnić komuś malutki fragment jakości dźwięku filmu. Sam dźwięk tylko.

Widziałem taką możliwość na stronie z torrentami. Taki winampowski playerek. :wink:

Jak to zrobić najprościej?

Dziękuję.

Hej,

Jak dla mnie ściągam i instaluję jakikolwiek program do obróbki audio - na przykład Audacity 1.2.6 - wybieram źródło dźwięku (What You Hear / Stereo Mix), uruchamiam nagrywanie, włączam odpowiedni fragment. Po nagraniu eksportuję plik do formatu mp3 i gotowe… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hmmm… nie za bardzo rozumiem o co ci b. ale jeśli chodzi ci o to, że chcesz zapisać piosenkę, czy dźwięk z pliku - to możesz to zrobić w Windows Movie Maker (jest od razu z Windowsem) importujesz film - przycinasz do fragmentu - wstawiasz na oś czasu do przedziału AUDIO - Plik - Zapisz film - I GIT :wink:

Z wycieńciem tak domyśliłem się.

Może źle się wyraziłem :stuck_out_tongue:

Chodzi mi o stronę/możliwość wrzucenia kawałka mp3 i po załadowaniu na tą stronę zmieniała się ta mp3 na odtwarzacz tegoż urywka. Odtwarzacz jak najbardziej bez wodotrysków i zbędnych trików.

:slight_smile:

Hej,

Czyli chodzi Ci o stronkę WWW, na którą wrzucisz plik mp3, a gdy osoba kliknie w przesłanego przez Ciebie linka będzie mogła odsłuchać kawałek za pomocą przeglądarki?? Dobrze rozumiem?? Bo jeśli tak, to najprostszym rozwiązaniem będzie na przykład http://www.wrzuta.pl.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki.