Jak szukać sterowników?

Witajcie , jak szukać (czy w ogóle) nowszych wersji sterowników . Czy programy gazetowe i ich programy do szukania czegoś takiego są warte zainteresowani (korzystania) z nich.

Jak wszystko działa dobrze to nie, a jak już to na stronie producenta sprzętu. Ewentualnie to sterowniki do karty graficznej. (dla sprzętu starszego niż 3 lata rzadko pojawiają się nowe sterowniki)

Lepiej wejść na stronę producenta danego sprzętu i tam sprawdzać aktualizację sterowników, ja tam nigdy nie ufam programom do aktualizacji sterów.

A ja swoim umiejętnością i dlatego szukam pomocy w tych programach i radach na forum.

Poza tym jak czytać info oproducencie, ja nie potrafię tego zrobić…

Sćiągasz program everest i z sekcji komputer>> podsumowanie spisujesz wszystkie informację nazwa płyty głównej, kart dzwiękowej, graficznej itp. i szukasz, większość sterowników możesz znalezc na stronie producenta płyty, jeśli potrzebujesz jakiś sterowników i nie możesz znalezc to zawszem mozesz napisac na forum :stuck_out_tongue:

Mam SIW. Może być?

SIW rozpoznaje urządzenia i może być ,Everest zdaję się pokazuję również od razu linki na strony producentów.