Jak szybko zarobić?

Witam mam 14 lat. Pilnie potrzebuję pieniędzy, jakieś 1000zł minimum. Zastanawiam się gdzie mógłbym iść do pracy…

EDIT:03.06.09

Na szczęście nie potrzebję tej kasy na narkotyki :smiley: ale moge robić wszystko… opiekowac sie dziecmi, roznosic ulotki, przebrac sie za kostke masła i biegać po mieście… Tylko od czego zacząć? Ogłoszenia w necie? Czy może oblecieć ulicę w poszukiwaniu informacji: “Zbiór truskawek”? Nie mam zbyt wielu zdolności, jednak dla mojego celu mógłbym się postarać :slight_smile:

EDIT:03.06.09

Mija miesiąc odkąd jestem na dp :smiley:

Szybko to można kataru dostać.Niektórzy dorośli w normalnej pracy tyle zarabiają.Nie wiem może watę cukrową sprzedawaj. :stuck_out_tongue:

Pracować to możesz, ale od 16 lat. Pożycz od rodziny, a oddasz jak będziesz mógł.

Hmm… poczekaj na bierzmowanie - kasy przybędzie, albo idź drugi raz do pierwszej komunii;P A tak na serio… jeśli pilnie potrzebujesz spytaj rodziców o pomoc, bo taka jest prawda, że w twojej sytuacji mało realne… też miałem ten problem w Twoim wieku…

Jaki temat ! :slight_smile:

Zarobić szybko jest ciężko.

Jak wyżej : poproś o pomoc rodziców.

Ulotki może roznosić czy te gazetki reklamowe supermarketów. Do mnie do domu właśnie dzieci nawet młodsze niż ty to przynoszą.

Może i dużo zarobisz, ale w dwa miesiące… 1000zł na szybko to w Holandii na plantacji tulipanów w tydzień zrobisz;P Tylko trzeba mieć 18 lat. Najlepiej jak od kogoś pożyczysz.

może posprzedawanie nieużywanych rzeczy by w miarę pomogło ?

Ja od tygodnia jestem 300zł jak na razie do przodu.

Pozdrawiam

Mając 14 lat do pracy nigdzie nie pójdziesz,chyba że byś został młodocianym sutenerem :lol:

mozesz ulotki roznosic na lewo oczywiscie ;d

informatycznej pracy ci nikt nie da :stuck_out_tongue:

albo iść na ulicę xD

JA tam nie mam żadnych problemów z kasą hehehe przez tydzień mam jakoś 600 zł nawet nie wiem skąd :lol: :lol: mam chyba w pobliżu jakaś pieniężną wróżkę

[CIACH]

A tak na poważnie… ulotki, pomoc na polu, budowie, właściwie gdziekolwiek ale musiałbyś mieć znajomego który by Cię zatrudnił lub polecił.

Wiek troszku jest za niski, bo tężyzny fizycznej nie posiadasz, szkoły nie masz, umiejętności technicznych raczej też nie. Bez znajomości nic sobie nie załatwisz.

Niestety taka prawda. W NL pracować możesz od 16 lat i tak dzieciaki tam np. w supermarketach dorabiają sobie za mniejszą stawkę i mniej godzin mają, ale zawsze to jakiś legalny grosz. Tylko są to Holendrzy, a nie Polacy :stuck_out_tongue:


Daruj sobie takie teksty, bo następnym razem może się to gorzej skończyć.

Areh

mając i 14 lat nikt nie zabroni pracowac :wink: Mozna przecież kosić trawe, malowac płot itd. :smiley:

Jak dobrze znasz się na sporcie to możesz “pobawić” się w bukmacherke, ale to raczej od 18lat

Hahaha, świetne pytanie :lol: . Właściwie każdy sobie je zadaje, no ale na tym forum każde pytanie jest dozwolone :smiley: . W Twoim wieku to raczej jest w ogóle niemożliwe, żeby SZYBKO zarobić 1000PLN, jak masz 18lat i jesteś po liceum to możesz iść do jakieś pracy, gdzie pensje 1000PLN będziesz spokojnie miał i w miesiąc masz takie pieniądze, jednak w tym wieku to ciężko :? .