Jak to działa?

(Jarekxbox1) #1

Witam!

chciałem się dowiedzieć jak działa np. Hotfile.pl czy jak kupie konto premium to z jaką prędkoscią mi będzie sciągać? w speed test net mi pisze tak "sciąganie 1023kbps" "wysyłanie 268kbps" nie znam nie i pytam bo jak mi ma sciągać 120kb/s to wole nie kupować tym bardziej że ceny są dośc wysokie

Pozdrawiam!.

Ps. Jesli temat umiesciłem tam gdzie nie powinienem to przepraszam jak już mówiłem nie znam się zabardzo.

(Polish Cj) #2

Niestety zgadłeś, dysponujesz typowym łaczem 1 Mbit/s, tak więc przy ściąganiu nie zobaczysz wyższego transferu niż 120-125 KB/s.

(Jarekxbox1) #3

aha dzięki za odp.

Pozdrawiam

(Hitm3n) #4

Primo. Ceny wcale nie są wysokie (czy 8 zł za 30 dni to dużo? Nie mówię oczywiście o tzw. "oficjalnych resellerach", ale o zwykłych kontach).

Secundo. To, co pokazuje speedtest.net, to nie zawsze poprawny wynik. Czasami prędkości te są wyższe, niż napisane, a czasami niższe. Patrzę np. teraz na siebie, gdzie na speedtest.net mam prędkość >20Mbps ściąganie i 0,4Kbps wysyłanie (dzieląc ten wynik powinienem mieć jakieś 2,5MBps w ściąganiu, a mam do 500KBps), więc testy nie są wiarygodne do końca.

Zawsze możesz kupić jedno/dwudniowe konto za 1-2 zł i się przekonać, czy poprawi się prędkość.

hipotonia , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.