Jak to jest z kontynuacją nauki szkolnej?

Skończyłem szkołę Technikum 4 letnie i teraz idę na studium informatyczne 2 letnie. I Jak za dwa lata w 2009 roku ukończę te studium to mogę podjąć drugie studium na innym kierunku w innej szkole ? Czy studium można podjąć tylko raz w życiu, a później pozotjają tylko studia. ?

Bardzo jest dla mnie to ważne i chciałbym odpowiedzi od osób które są w 100% pewne!

pozdro

mozesz mieć ukończone 150 studiów :stuck_out_tongue:

ja mówię o STUDIUM POLICEALNYM a nie o studiach. Jest różnica i to duża

Ja mówię o tym samym, to Twoja sprawa jaką drogę kształcenia wybierasz.

BTW miałem niby napisać studiumów :P:P:P

Ale wiesz ukończenie studium to to samo co technikum w szkole średniej. Z tego co wiem nie możesz pójść dwa razy do technikum lub dwa razy do liceum. Więc jesteś pewny że studium po którym uzyskujesz dyplom technika tak jak w technikum w szkole średniej można robić nieskończenie wiele razy ? Jesteś pewny w 1000% ??

Jak skonczysz technikum to mozesz isc na studium, ale i tak zawinie cie armia bo studium mozna sie odraczać do 23roku zycia :slight_smile: ale jak odbębnisz swoje w woju, to pozniej mozesz robic nastepne, bo studium to także szkoła dla dorosłych :slight_smile: ino jak juz masz pośredniaka to warto moze zrobic z jedno :wink: zreszta studium guzik uczy :stuck_out_tongue:

Ile chcesz tyle razy mozesz studiowac.

To zalezy czy masz kase i chcesz sie uczyc itp… To tylko i wyłacznie od ciebie zalezy.