Jak to jest z tym internetem z neti 4mb za 54zł

(Paluch Ti) #1

Witam. niedługo kończy mi się umowa z neostradą 512, chciałbym wziąć coś szybszego ale w neostradzie nie mają za bardzo wyboru. Za to w netii podobno jest internet 4mb za 54zł. patrzyłem na stronie ale tam za bardzo się nic nie dowiedziałem jest tylko tabelka ze jest internet DO 4mb za 54 na 3 lata. posiada z was ktoś opcję 4mb w netii? czekam na wasze wypowiedzi. pozdrawiam.

(Master Piotr) #2

Musisz miec odrazu takze telefon w neti tzn pakiet "telefon do wygadania"

http://www.netia.pl/specjalne,54.html <-tutaj wszystko pisze :slight_smile:

"Oferta internetowa dostępna jest tylko z Lepszym Telefonem do Wygadania, w którym:

o cały, niski abonament 42,70 zł przenaczony jest na rozmowy - nawet 120 minut

o połączenia do krajów Unii Europejskiej, Kanady i USA w cenie lokalnych.

o telefon bezprzewodowy Sagem z dwoma słuchawkami za 1zł"

Ja wybralem neostrade 1 mb i dostalem pakiet office 2007 (z mozliwoscia instlacji na 3 komputerach) do wyboru jset jeszcze 2x kamery microsoftu, lub bezprzewodowa mysz i klawiatura chyba tez microsoftu.

(Mirekgw) #3

przeczytaj dokładnie oferty firm bo to są wszystko chwyty reklamowe i porównaj je przez cały okres trwania umowy

i dopiero wtedy zdecyduj się na danego operatora

(Panciasteczko) #4

moim zdaniem to konkretna oferta, jeśli za 54 zł koleś będzie miał net 4 mega i jeszcze do tego 120 min. rozmów telefonicznych ...

(Bolo92) #5

Konkretna, ale trzeba telefon przenieść w sumie to chyba oni załatwią, a za te 120 min płacisz te 42.70+54zł net.

No ale na dzień dzisiejszy to się opłaca :slight_smile: Niewiadomo jak za 2-3 lata.

(Panciasteczko) #6

Jeśli zapłacić trzeba 42,70 + 54 zł to już jest wciskanie chamcem usługi, w tym momencie bym ich olał !

(mario<PL>) #7

Na linii TPSA 4 Mb w umowie na rok 74 PLN/m-c, bez telefonu Netii.

(Paluch Ti) #8

[quote name=mario]Na linii TPSA 4 Mb w umowie na rok 74 PLN/m-c, bez telefonu Netii.

(boczi) #9

Ciekawe? :roll:

(mario<PL>) #10

Ups, właśnie sprawdziłem - po promocji, nie mogłem skorzystać, bo umowa wiąże mnie do listopada.

(Mskitek) #11

Ja mam to 4mb i nie jestem zadowolony, nie dostałem nawet nowego modemu (poprzednie łącze 512) i teraz się grzeje i rozłącza...

Dla mnie szybkość jest bez różnicy między 4MB a 512 w tej netii

NIE POLECAM!.

(**Pablo**) #12

Tak , w przeglądaniu stron nie masz różnicy ale w pobieraniu już jest...

Mi też się kończy umowa we Wrześniu , i też chciałem wziąć Netię 4MB ale niestety oferta jest ograniczona terytorialnie i musisz znajdować się w jej zasięgu, bo oni oferują owszem 4 MB ale tylko na swoich wykupionych od TP.S.A łączach. Wejdź na stronę Netii i popatrz dokładnie :slight_smile:

Pozdro , mam nadzieję że pomogłem :slight_smile:

(mario<PL>) #13

Przez jakiś czas na stronie Netii można było skonfigurować sobie 4 Mbs za 74 PLN przy rocznej umowie, bez telefonu i ograniczeń terytorialnych, na linii TPSA. Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię, gotów wczesniej podpisać nową umowę (w swoim czasie reklamowana była taka możliwość), ale dowiedziałem się, że nie ma takiej możliwości przy umowie na 12 m-cy i linii TP - ponoć przepustowość jest rezerwowana na okres umowy - i takie tam bla,bla. Teraz myślę, że mogło to być jakieś przekłamanie.

(Master Piotr) #14

Eee, jak juz wczesniej napisalem na stronie wszystko pisac, zeby miec internet 4 mb w tej promocji co tam jest ze za 54 zl to trzeba miec telefon do tego w neti i abonamet za cos okolo 42 zl wiec niewiem w czym jest rozmowa, jesli interesuje cie opcja poprostu 4 mb to cena neti i tp jest porownywalna. Mowie mi umowa skonczyla sie 2 tygodnie temu , ja wybralem 1 mb (wczesniej mialem 512) i offica w prezencie :slight_smile: moim zdaniem warto :slight_smile:

(Mskitek) #15

Netia, TP to jedno i to samo jedno wielkie G. !!

Nie polecam tego.

Najlepsze jest według mnie UPC.

i UPC polecam no, ale ja mam netie bo mi to pasowało do pakietu na telefon, ale gdyby nie to to bym na pewno tego nie brał.

Tak więc jeżeli bierzesz neta z perspektywy telefonu to bierz, ale jak nie to NETIA TPSA odradzam!