Jak to jest z tym Mixem w plusie?

(P@zik) #1

Witam!

Jestem abonentem MixPlusa. 9 czerwca skończy mi się 2 letnia umowa. I teraz mam pytanie. Czy jeśli jej nie przedłużę to mój obecny numer będzie dalej aktywny tylko nie będę musiał już zasilać co miesiąc? A jeśli chcviałbym zachować numer i wziąść telefon na Mixa znowu ale ze starym numerem to jest taka opcja?

(Clubbasse207) #2

tak poprostu usługa mix przejdzie na czas nie określony czyli dalej będą rachunki przychodzić

oczywiście możesz udać sie do punktu plusa i np zmienić mix na pop czy tez abonament

tak

tylko czy warto wiązać się z siecią na dwa lata ? by telefonik za zeta wyrwać ?

ja tam osobiście traktuje telefon czyto użytkowo a nie jako zabawkę :stuck_out_tongue:

więc moja dwu letnia nokia 6610i posłuzy jeszcze u mnie jakiś czas puki nie padnie :slight_smile:

a wiążąc się z operatorem na X lat można wiele stracić bo mogą rozmowy potanieć

(Zbych ) #3

Około miesiąc przed koncem umowy należy na coś się zdeklarować , można zakonczyć umowe i przejść z tym samym numerem na simplusa , można z tym samym numerem podpisać nową umowe w mix i wybrać sobie nowy telefon , można całkowicie zrezygnować , ale wszystkie te opcje należy zgłosić w punkcie plusa na conajmniej miesiąc przed terminem wywiązania się z umowy.

(P@zik) #4

Dzięki

(Maciejboss) #5

przecież podobno w mixie jak skończą sie doładowania to karte ma sie jakby z simplusa i nie trzeba jej zasilać

(Zbych ) #6

taaaa bo simplus jest darmowy i nie wymaga zasilenia :o