Jak to jest z tym Mixem w plusie?

Witam!

Jestem abonentem MixPlusa. 9 czerwca skończy mi się 2 letnia umowa. I teraz mam pytanie. Czy jeśli jej nie przedłużę to mój obecny numer będzie dalej aktywny tylko nie będę musiał już zasilać co miesiąc? A jeśli chcviałbym zachować numer i wziąść telefon na Mixa znowu ale ze starym numerem to jest taka opcja?

tak poprostu usługa mix przejdzie na czas nie określony czyli dalej będą rachunki przychodzić

oczywiście możesz udać sie do punktu plusa i np zmienić mix na pop czy tez abonament

tak

tylko czy warto wiązać się z siecią na dwa lata ? by telefonik za zeta wyrwać ?

ja tam osobiście traktuje telefon czyto użytkowo a nie jako zabawkę :stuck_out_tongue:

więc moja dwu letnia nokia 6610i posłuzy jeszcze u mnie jakiś czas puki nie padnie :slight_smile:

a wiążąc się z operatorem na X lat można wiele stracić bo mogą rozmowy potanieć

Około miesiąc przed koncem umowy należy na coś się zdeklarować , można zakonczyć umowe i przejść z tym samym numerem na simplusa , można z tym samym numerem podpisać nową umowe w mix i wybrać sobie nowy telefon , można całkowicie zrezygnować , ale wszystkie te opcje należy zgłosić w punkcie plusa na conajmniej miesiąc przed terminem wywiązania się z umowy.

Dzięki

przecież podobno w mixie jak skończą sie doładowania to karte ma sie jakby z simplusa i nie trzeba jej zasilać

taaaa bo simplus jest darmowy i nie wymaga zasilenia :o