Jak to jest z tym steamem w counter sttrike?

jak to jest z tym steamem? Czy jeżeli mam oryginalną grę kupioną w sklepie to od razu mam przy niej steama tak? I przy każdej płycie jest inne konto steam tak? Czyli jakbym kupił w empiku, miał to konto steam, ale płyta by się uszkodziła i by mi dali nową w empiku to czy bym miał nowego steama czy jak?

Tak, jest razem z grą nowe konto steam, a właściwie klucz którym aktywujesz zakupioną grę na koncie, bo samego steama można ściągnąć legalnie z neta, liczy się praktycznie tylko klucz do aktywacji gry, dzięki któremu będziesz mógł grać na oryginalnych serwerach.

Nie do końca, konto steam jest wszędzie takie samo, tylko jest inny klucz do gry, którym aktywujesz swoją grę na koncie steam.

Chyba żartujesz.

Wymienią Ci tylko nośnik na nowy, a klucz do gry będziesz miał swój, który dostałeś wraz z zakupem na początku.

btw // Nośnika Ci nie wymienią w empiku, wyślą to do dystrybutora żeby sprawdził czy nośnik jest rzeczywiście uszkodzony, i dopiero tam zapadnie decyzja o ewentualnej wymianie na nowy. (samego nośnika, nie klucza gry)

Dzięki WizZz