Jak to otworzyć?

(Loveall) #1

Mam problem ściągnełem trailer z filmikiem do GTA San Andreas z edonkeya. Ale przy sklejaniu pliku w całość zawiesił się komp. Połączyłem ściągnięte pliki przez Total Commander. Powstał mi jeden plik z rozszeżeniem .out jak go otworzyć??

(system) #2

probowales zmienic rozszerzenie tego pliku? sprobuj wpisac .avi lub .mpg moze to pomoze

(Loveall) #3

próbowałem ale to nic nie zadziałało zmieniałem też na .rar. iso .zip .nrg .exe i inne dormaty

(Marsmo) #4

Plik z rozszerzeniem *out - to właśnie zupełnie niepotrzebny "odprysk", jako efekt scalania plików Total Commanderem!

I zawsze będzie powstawał, jeżeli ściągnięte pliki bedziemy łączyć TC.

Trailer był z pewnością w postaci specjalnego archiwum podzielonego na części w plikach od numeracji 001 do np. 049.

Tych plików nie należy scalać, tylko rozpakować w Winrarze - klikając plik o najniższym numerze, tj. 001 - to spowoduje automatycznie wypakowanie całej reszty. I żadne out'y nie będą się tworzyć!

Powinno to być to i powinno Ci pójść! :slight_smile:

Update

Pochodziłam jeszcze po nieprzejrzanych postach i już wiem skąd to wszystko! :lol:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=12321

Ale to nic... 8)

Otóż zawsze tak jest, jak plik o najniższym numerze ma taką dużą objętość, a pozostałe to "kilkubajtówki"! Jest to nieoznakowane archiwum i nie należy się sugerować tym, że przy pliku 001 nie ma odniesień do rar-a. Najważniejsze rozpoznanie, to wydatna - względem pozostałych plików - wielkość pliku najniższego.

A wtedy wiadomo - nie Total Comander i łączenie, a rozpakowanie 001 w WinRarze - i wszystko rusza z automatu!