Jak to otworzyć?

Mam problem ściągnełem trailer z filmikiem do GTA San Andreas z edonkeya. Ale przy sklejaniu pliku w całość zawiesił się komp. Połączyłem ściągnięte pliki przez Total Commander. Powstał mi jeden plik z rozszeżeniem .out jak go otworzyć??

probowales zmienic rozszerzenie tego pliku? sprobuj wpisac .avi lub .mpg moze to pomoze

próbowałem ale to nic nie zadziałało zmieniałem też na .rar. iso .zip .nrg .exe i inne dormaty

Plik z rozszerzeniem *out - to właśnie zupełnie niepotrzebny “odprysk”, jako efekt scalania plików Total Commanderem!

I zawsze będzie powstawał, jeżeli ściągnięte pliki bedziemy łączyć TC.

Trailer był z pewnością w postaci specjalnego archiwum podzielonego na części w plikach od numeracji 001 do np. 049.

Tych plików nie należy scalać, tylko rozpakować w Winrarze - klikając plik o najniższym numerze, tj. 001 - to spowoduje automatycznie wypakowanie całej reszty. I żadne out’y nie będą się tworzyć!

Powinno to być to i powinno Ci pójść! :slight_smile:

Update

Pochodziłam jeszcze po nieprzejrzanych postach i już wiem skąd to wszystko! :lol:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=12321

Ale to nic… 8)

Otóż zawsze tak jest, jak plik o najniższym numerze ma taką dużą objętość, a pozostałe to “kilkubajtówki”! Jest to nieoznakowane archiwum i nie należy się sugerować tym, że przy pliku 001 nie ma odniesień do rar-a. Najważniejsze rozpoznanie, to wydatna - względem pozostałych plików - wielkość pliku najniższego.

A wtedy wiadomo - nie Total Comander i łączenie, a rozpakowanie 001 w WinRarze - i wszystko rusza z automatu!