Jak to sie robi z neostrada?

Witam

Mam konto www na neostradzie, założyłem domenę i serwer www, chciałbym żeby wpisując adres mojej strony pojawiała się lista plików które wrzuciłem na serwer, tak jak jest to na serwerach FTP, jak to zrobić? Dodam że w tym temacie jestem zupełnie zielony :stuck_out_tongue:

mozna zastosowac taki oto skrypt php link

Dzięki ale nie wiem czy na neo jest PHP, a może da się edytować plik index.html i w nim jakoś wpisać że te pliki są?

na neo jest php.

Dzwoniłem do nich w sprawie tego PHP i na ich serwerach oczywiście nie ma nic więcej oprócz html’a więc niestety ten skrypt mi sie na nic nie przyda :frowning:

jezeli niema nic poza html to wogle chyba niedasz rady…

ale dlaczego mialby nie dac rady?? przeciz w html’u tez mozna napisac liste plikow :stuck_out_tongue:

oczywiscie nie bedzie sie aktualizowala przy wrzuceniu nowego pliku (trzeba recznie dopisac w index.html) jak kolega zna podstawy html’a to mysle ze z malą pomocą podoła :slight_smile:

a odnosnik do pliku mozna wpisac na stronce jako:

treść_linka

no ale chyba pliki pobrac stamtad mozna??

EDIT:powodzenia :slight_smile:

Problem w tym że ja zupełnie nie znam HTML’a :stuck_out_tongue: A z tym że nic nie ma chodziło mi o to że nie ma wsparcia dla skryptów itp. jest tylko HTML. Już załatwiłem sobie front page’a i mam nadzieję że niedługo uda mi się postawić moją stronkę.

tekst jaki chcesz

np. A oto lista linków

jeżeli chcesz zeby te linki były na środku to napisz

a gdy zechcesz aby się skonczylo wysrodkowanie to za tym tekstem napisz

nazwa

nazwa

nazwa

nazwa

nazwa

jezeli masz wfolderze to o nazwie kuba to:

nazwa

a ja myslalem ze

:mrgreen:

Więc tak, mam na serwerze pliki 1.jpg ; 2.jpg ; 3.jpg

nie mam żadnych katalogów, chcę żeby po wpisaniu adresu strony pojawiły się linki

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

A po kliknięciu na link ma otworzyć się plik. Jak to zrobić bez zbędnej pisaniny?

Dzięki, nareszcie działa :stuck_out_tongue: