Jak to upchnąć na płycie?

Otóz moja wieza odtwarza tylko i wyłącznie płyty w formacie audio CD. Mam paredziesiat mp3 o niskim bitracie(32)sa to sciezki do nauki jezyków. Czy mozna to jakos upchnac zeby zmiescilo sie wiecej niz 80 min na tej 700 mb płycie? Domyslam sie ze jest to raczej niemozliwe ale moze sie myle.

Można zastosować overburning w nero. Kolega upchnął 750mb

Witam

Na CD-Audio zmieści się tylko 80 minut nagrania. Bitrate raczej nie ma tu nic do rzeczy, gdyż audio to format bezstratny i główną rolę odgrywa tu długość poszczególnych ścieżek. Dlatego dla Audio podaje się czas, a nie pojemność. Możesz kupić plyty o znacznie dłuższej ścieżce (do nawet 99 minut), ale tobie raczej nie o to chodzi.

Najlepiej właduj wszystkie pliczki i sprawdź ich łączną długość.

kabul91

Poszukaj sobie np. na http://cdrinfo.pl o różnicy między ścieżką audio, a danymi. 80 minut nagrania audio to 807,5 MB, ale ze względu na zabezpieczenia dla danych to będzie tylko 700 MB.

juveziom0 , nie ma takiej możliwości!! NIESTETY płyty nie powiększysz!!Ale na rynku dostępne sa płyty 800mb (90min)!

Może to trochę pomoże!!

PoZdrO BaKa

:x a overburning to co?

Ludzie, czy dla Was AudioCD i płyta CD z danymi to jedno i to samo ??

kolejna wiele wnoszaca do tematu odpowiedz

Tutaj znajduje się artykuł, o którym pisałem w moim pierwszym poście. Radzę poczytać nim ktoś jeszcze będzie próbował tutaj wmówić, że overburningiem powiększy płytę audio.