Jak to wyłączyć w wordzie?

Witam

Mam nastepującą prośbę:

-czy może mi ktoś powiedzieć jak wyłączyć tą wkurzającą funkcje autouzupełniania w wordzie (2003) która w trakcie pisania każde “i” zamienia mi na poprzedni wyraz (duplikuje go) niechce wyłaczać całkowicie poprawek,ale to mnie dobija. A mam dużo tekstu do przpisania i nie moge sie rozchulać bo musze co chwile zwracać uwage na to czy znowu nie pozmieniało mi sie coś :confused:

help plis i dzieki serdecznie

Menu “Narzędzia” -> Opcje Autokorekty i tam masz do wyboru opcje aautokorekty. Wybierz co program ma poprawiać - dodatkowo możesz zdefiniować własne sugestje zamiany wyrazów.

Dzieki serdeczne, faktycznie są tam przeróżne opcje do zaznaczania, ale nadal nie wiem która jest odpowiedzialna za to co sie u mnie dzieje :confused:

Spróbuj ten skrót znaleźć w menu Narzędzia -> Dopasuj -> zakładka Opcje -> Klawiatura

(a to z Pomocy Worda)

Możesz odpalić makro, które tworzy listę bieżących skrótów i ją wydrukować w razie potrzeby (tłumaczyłem z mojej ang. wersji, więc mogą być troche inne nazwy).

Narzędzia -> Makro -> Makra -> w polu “Makra w” wybierz “Polecenia Worda” -> w polu “Nazwa makra” wybierz “Lista poleceń” (albo komend) -> kliknij Uruchom -> w polu “Lista poleceń” (albo komend) wybierz “Bieżące ustawienia menu i klawiatury” i daj “OK”.

Żeby wydrukować tą listę: menu Plik -> Drukuj